Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babylove (Dm márkás) bugyipele...

Babylove (Dm márkás) bugyipelenkáról mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Eddig Libero up&go bugyipelust használtam kisfiamnak, ami amúgy teljesen megfelel, de kíváncsi lennék erre a Dm márkás pelusra is.

2022. okt. 19. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekünk nem jött be (olyan büdös volt penne a pisi, h mindig azt hittem bekakált)

Ehhez képest pedig árban nem sokkal olcsóbb mint az akciós libero/pampers

Próbáld ki, hátha nektek bejön

2022. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk bejött, estére használjuk még. Kényelmesnek tűnik, rugalmas, tartja a pisit.
2022. okt. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Én szeretem. Tény, hogy néha tényleg büdi, de sokkal kényelmesebb mint a libero.
2022. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk is bejott. A Bella Happy pelenkak sokkal budosebbek szerintem. A Pamperstol kiuteses lett mindket gyerek. A regi Lidl pelenka valt be anno, de a Lupilu mar nem. A Libero tok szuk. Maradt a Dm.
2022. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem jött be. Több pisi kifolyt, mint amennyit bent tartott.
2022. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk bejött. Éjszakára használtuk.
2022. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem jött be. Valamiért mindig félrecsúszott, és a fél feneke kint volt belőle. Nem tudtam rájönni, mi a baj, inkább visszatértünk a Liberora.
2022. okt. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma vettem 4-es méretben. (Fiam 20 hónapos lesz nemsokára, 86cm, viszont vékonyka, 11kg). Most estére ráadtam, egyenlőre játék közben azt vettem észre, hogy kicsit eláll lágyék résznél, ahogy leül benne, viszont belerakott elég sok pisit, de nem ázott át (Azóta természetesen estére cseréltem tisztára) kíváncsian várom éjjel mit produkál. Illetve a kakival is hogy birkózik meg?!
2022. okt. 19. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!