Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van,aki nem szeretne igazán...

Van,aki nem szeretne igazán gyereket, de mégis bevállalja valami okból?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, hogy: ne maradjon testvér nélkül a nagyobb gyerek. Vagy csak egyszerűen közeledik a 40-45 éves életkor, ami után már 100%, hogy sose lehet többé gyerek, akkor vállaljuk be inkább.

Nálatok volt ilyen?


2022. okt. 20. 13:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
25 évesen estem teherbe, nagyon szerettük volna, terveztük. Most vagyok 16 hetes. Egy babában gondolkozunk a jövőt illetően, azonban ha testvérke szóba jönne, csak is akkor, ha ugyan úgy szívből szeretnénk. Nem lehet hatással erre semmi, csak a szív. Hiszen szívvel-lélekkel kell fel nevelni ezeket a kis embereket.
2022. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%

Csak azért van tervben, hogy a párom apuka, a szüleim pedig nagyszülők lehessenek. Van egy külső presszió, illetve próbálom nem önzőn leélni az életem.

Egyébként nem szeretnék gyereket.

2022. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
Én őszinte leszek az adómentesség miatt vállaltam be a 3.at meg a párom nyaggatott a gyed-extrával. Ennyi, én szíven szerint az elsöt is megbántam.
2022. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nekem van egy, ami "szívből" jött. Azóta rájöttem, hogy a terhesség-szülés-szoptatás-éjszakázás mennyire gyűlöletes és borzalmas dolgok. Tulajdonképp leéltem 3 évet úgy, hogy megállás nélkül rosszul voltam, az ájulás-hányás peremén egyensúlyozva. Szóval gyereket úgymond szeretnék, de maga a folyamat ellen minden idegszálam tiltakozik.
2022. okt. 20. 14:07
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Ez ciki kedves 3#, a 4.gyerektől jár csak a szja mentesség.. 🙄

Remélem 4. gyereket már lesz eszed nem bevállalni..

2022. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%

Én nem igazán akartam,de kezdtem kifutni az időből ezért bevállaltam

Hát amit bánok,hogy a testem tropa lett,de a gyereket imádom igaz nem adok bele mindent m8nt más ősanyák, mert fáradt vagyok,de nagyon. Szóval van hogy bekapcsolom a mesét neki amíg teszek veszek. Viszont amióta kezd értelmes kisgyerek lenni azóta imádom,addig viszont csak kötelességből tettem a dolgom. Tesó csak akkor lesz ha ő már oviba megy.

2022. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
9%
5, Felnőttkorú gyerekeknél jár 4-től az adómentesség. Kiskorúaknál 3-tól már adómentesek vagyunk. A párom azt mondja majd szeretne egy 4.et is, hogy élete végéig adómentes legyen, de attól még messze vagyunk, hogy a meglévő 3 nagykorú legyen. A legidősebb 3,5 éves. Majd mire betölti a 18-at addigra lesz csak 4.
2022. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%

Tévedésben vagy 7 #

Nem jár 3 gyereknél mentesség.

3 gyermekem van a legidősebb 7,5.



[link]

2022. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Egyik ismerősöm azért vállalt gyereket, mert a férje akart egyet. Mivel bármit megtett volna a férjéért, vállaltak egyet. Kár, hogy elváltak.
2022. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Tényleg 4-re jár...

[link]

2022. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!