Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért normális ez a társadalom...

Miért normális ez a társadalomban?

Figyelt kérdés

Az van, hogy észrevettem, hogy a velem egykorúak (kb. 2000 - 2010) undorodnak a gyerekektől.

Miért nem akar ez a generáció már egyáltalán gyerekeket?

Én azért nem akarok, mert olyan dolgokat éltem át gyerekekként, amit a saját gyerekemnél inkább nem néznék végig. Van 2 testvérem... Hát nem mondom hogy odavagyok értük.



2022. okt. 26. 17:07
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
85%

Ők még fiatalok.

12-22 évesek még nem feltétlenül akarnak gyereket. De majd később megérik bennük.

2022. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
97%
Ennyi idősen jogos hogy egyik sem akar 😃 Lehet később se. Vagy csak majd pár év múlva.
2022. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
89%
12-22 évesen még az én generációm se akart, most meg már alig van olyan ismerősöm, akinek nincs. Az emberek változnak. Még én is azt mondtam anno, hogy nekem aztán sosem lesz gyerekem, és most tervezzük a másodikat.
2022. okt. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
94%
Valoban, egyreszt nagyon fiatalok, masreszt meg ez a generáció az, aki már teljesen szabadon fel meri vállalni, ha nem akar gyereket. A korábbiakban még sokszor benne volt a társadalomnak megfelelni vágyás, ami bennük már nincs meg.
2022. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
94%
Ilyenkor még én sem akartam, aztán lassan 3 is lesz..
2022. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
86%
20 évesen én is forgattam a gyerekem, ha mellénk ült egy anyuka a babájával. 10 év múlva én lettem az az anyuka és pont nem érdekel, hogy ki mit gondol. Valószínű a te generációd nagy része is vállalni fog gyereket. Nekem vannak gyerekmentes ismerőseim, ők nem gyűlölik a gyerekeket, csak nem akarnak. Aki ennyire utálkozik ott általában van valami a háttérben.
2022. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
73%

Te azért nem más meg másért...

Attól, h neked szar gyerekkorod volt még a gyermekednek nem ke azt adni.

Meg sztm nem undorodnak, csak nem érdekli őket, ahogy engem se idegen gyereke. Közeli barátaim gyerekeivel elvagyok, van sajátom akit imádok és ennyi.

2022. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
94%
Haha én meg a szemem forgattam, nem a gyerekem😅
2022. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
81%
Te is épp olyan fiatal vagy, mint az említett korosztály. Még kiforratlan, tapasztalatlan gyerekek vagytok, és jól is van ez így. Majd az élet alakít benneteket.
2022. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
85%

Gyerekként valaki nem akar gyereket? Nem lepődöm meg.


De azon sem, hogy a háború mellé, ekkora árak közé nem akar gyereket szülni az ember.

2022. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!