Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyire maradt...

Szülés után mennyire maradt löttyedt, striás a hasatok?

Figyelt kérdés
Mitől függ? Csak genetika? Függ attól, kinek mekkora a pocakja terhesség alatt?
2022. nov. 2. 21:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Genetika. Nekem a doki meg is mondta, hogy hiába kenegetem bármivel, az csak marketing.

Nekem valami elképesztően undorító a hasam. Lóg a bőröm, csupa ránc. Pedig csak 10 kg-t híztam, de szinte csak hasra. A lányom 4,20 kg lett. Egy ideig gondolkodtam a plasztikai sebészeten, de rájöttem, hogy nem éri meg az egészségügyi kockázatot.

2022. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

A stria örökre szól.

Az első után visszament a hasam akkorára, amekkora volt, a 2. után borzasztó kötényhasam lett. 6 és 9kg-ot híztam

2022. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
A hasam visszament, és nem is lett striás. Annyi, hogy kevésbé tart a kötőszövet, ha négykézláb állok, lóg egy picit.
2022. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Ti sportoltatok terhesség előtt, közben és utána? Addig feszes volt a bőrötök? Bocsánat a sok kérdésért, de féltem a bőröm, érdekel, mi mennyire befolyásolja.

Abban bízom, hogy az én anyukám sokat hízott és sosem volt fitt, de nincs kötény hasa és nem striás.

2022. nov. 2. 21:36
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Striám nem volt egy darab se viszont löttyedt maradt a hasam és egy kis kötényhas is maradt. Nem olyan vészes szerencsére.
2022. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
3-as, nekem már terhesség előtt is lógott a hasam négykézláb, szóval akkor te nagyon szerencsés vagy :)
2022. nov. 2. 21:37
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én sportoltam előtte, de közben nem, mert hiába nem volt gond, féltettem a bébit. Már 2 éves a gyerekem, sportolok újra, de az a kis “lötyi” már szerintem örökre ott fog maradni.

Amúgy szerintem a striákat nem befolyásolja a sport. Az sajnos genetika. Nekem anyukám, nővérem sem lett striás.

Hármas voltam.

2022. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz.
2022. nov. 2. 21:42
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kicsit löttyedtebb az állaga a bőrömnek, mint terhesség előtt. Ránézésre semmi változás amúgy, nem lettem striás, de a linea nigrám megmaradt, érdekes. Nem volt óriási hasam, és összesen híztam 7,5 kg-t. Kenegettem BioOillal, de szerintem is genetika. Anyukámnak se lett striás, mamámnak se. Terhesség alatt terhestornáztam, de csak lightosan.
2022. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
1-es vagyok, igen, sportoltam előtte, és közben is csináltam a kismamatornát. Semmi köze hozzá a bőrödnek, hogy sportolsz-e.
2022. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!