Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány szoba lenne elegendő 5...

Hány szoba lenne elegendő 5 gyermeknek szerintetek?

Figyelt kérdés

4 gyermekünk van, szeretnénk még egyet, egy ötödiket és többet már nem.


3 szobás a házunk sajnos.

Szeretjük nagyon ezt a házat, de sokat gondolkodtunk mi tévők legyünk szoba ügyben a későbbiekben.


Eladni nem szeretnénk, mert leírhatatlan sok a munka és a pénz, amit beleköltöttünk. Ha újra kellene kezdeni, szerintem belerokkannánk:D


Ez egy kádàr kocka ház és alapból bővítve lett egy szobával.


Van benne 2 nagyobb szoba meg egy kisebb.

Mi vagyunk a párommal meg a kisbabánkkal a kisebbe és 2 gyermek az egyik nagyba a legnagyobb meg a másik nagy szobába.


Jelenleg azon agyalunk mi lenne jobb, ha a tetőtéret beépítenénk és még két vagy három szobát nyitnánk ott, amik azért elég jó méretek lennének vagy ha a két nagy szobát elfeleznénk.


Anyagilag meg munka téren szerintem az utóbbi könnyebb lenne sokkal, de akkor a 2 nagy szobából lenne 2 olyan pici, hogy lényegében ágyból meg szekrényből állna egy pici fürdőszoba szőnyegnyi hellyel az ágy oldalában meg az ágy tövében.



A gyerekeink egyébként ovis meg bölcsis korosztály plusz a baba. Van 2 fiúnk és 2 lányunk. Jelenleg imádnak együtt lenni.

Inkább engem a tanulás része idegesít, hogy majd hova fognak félre vonulni mikor pl. A nappali is nyitott a konyhával és tudom magamról, hogy én mindig hangosan tanultam.


Van a ház alatt egy 195 centis csak sajnos vendég helységünk. Ami 2 szobának felel meg, van benne ágy, konyha rész, wc, zuhanyzó. Ezt is mi alakítottuk. Régen itt volt a konyha. Ezt mi nem szoktuk használni mivel ki kell menni a házból, ha szeretnél ide bejutni, külön ajtó vezet ide le.

Esetleg itt tanulni esetleg később, ha van szerelme az egyiknek tud itt aludni stb.


Persze ez még a jövő, de próbálok előre gondolkodni.


Hogy miért nem gondolkodtunk előre? Régen nekünk csak erre volt pénzünk. Akkor nem volt még semmilyen támogatás.

Nagyon megtetszett a ház elhelyezkedése, a környezete.. amit mai napig nem bánunk, csak ez a szoba kérdés néha aggaszt.



2022. nov. 14. 22:57
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
17%
Egyneműeket egy szobába.
2022. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem inkább tetesd át a kérdést a lakás-otthon kategóriába.

Bár lehetséges olyan megoldás is, hogy a 2 nagyobb gyerek van egy szobában, és a 3 kisebb egy másikban. Van olyan, hogy ez így jól működik.

2022. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:

Köszi nektek, nem tudom hol tudnám áttetetni a kérdést.:)

Jó lenne, ha 10 éves korukig esetleg maradhatna a 3 szoba:)

2022. nov. 14. 23:11
 4/59 anonim ***** válasza:
80%

Nem feltétlenül az egyneműek illenek össze.

Nézzed, hogy kik jönnek ki jobban egymással.

2022. nov. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
73%

6 hálószoba.

1 nektek, mint szülői háló, itt én ragaszkodnék a külön fürdőszobához, gardróbszobához is.

5 hálószoba, gyerekenként egy darab.

2022. nov. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem adjátok el, és vegyetek egy 7 szobásat. 6 hálószoba, plusz a nappali, ami vendégszobaként is funkcionálhat.
2022. nov. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
80%
Ne csináljatok kisméretű hálószobákat, az a legrosszabb, mikor levegőtlen. Napközben még csak-csak lehetne óránként, kétórántként csinálni egy gyors szellőztetést, de éjszaka, alvás közben sehogyse.
2022. nov. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
82%
5 gyermek+2 szülő. Az minimum 6 háló, egy nagy nappali és egy dolgozó szoba, tehát 8 szoba.
2022. nov. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
90%
4 gyerekünk van. 2 fiú, 2 lány. Alap volt mindenkinek a külön szoba, ami rendes szoba, tehát min. 12 nm. Ezen kívül nekünk saját háló, plusz gardrób. Tehát 4 gyerekkel 5 szoba+gardrób a minimum a mi véleményünk szerint. Ezen kívül van egy 50 nm-eres konyha, nappali, étkező.
2022. nov. 15. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
92%
Ahány gyerek, annyi szoba.
2022. nov. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!