Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedulo anyaként nagyon...

Egyedulo anyaként nagyon nehéz? Belefaradtam az örökös szolgasagba, a ferjem nem sokat segít,nemnagyon van ithon, kozos vállalkozasban van a szuleivel (marhatartas) tanyan laknak, a kicsit neha elviszi es ez jó, de mar csak a munkarol szol minden.

Figyelt kérdés

Nagyon nehez lesz egyedül a kicsivel?

Vagy varjak mig talalok egy jobban fizető állást?

Nincs egyebkent mas aki nagyon segitene ha kell,

Kb.1-2 evet varjak még amikor mar ovis lesz? Lehet akkor könnyebb lesz?

Most majdnem 2 éves



#válás #Egyedüli anya
2022. nov. 19. 18:30
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjed nem sokat segít most sem, akkor nem sok dolog változik. Nyilván utána is elviszi majd néha
2022. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
92%

Egyébként nem. A teendőd ugyanannyi, az idegeskedés viszont sokkal kevesebb, mivel egy nagy probléma megoldódik.

Én ezt láttam az anyámon.

2022. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Hat ez az.

De most nagy az infláció, félő hogy kise jovok majd a pénzből,

Igy is sz.ar , ugy is sz.ar lenne lehet

2022. nov. 19. 18:50
 4/37 A kérdező kommentje:
2es. Értem. Köszi szépen
2022. nov. 19. 18:51
 5/37 anonim ***** válasza:
95%
Ha nincs hiteled, és megkeresed a 250 nettót, akkor simán otthagyhatod.
2022. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
És saját kégliben laksz, ezt kihagytam. Tehát nem kell bérelni, csak a számlák vannak.
2022. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%
Én is el szoktam gondolkodni ezen amikor kicsit besokallok, aztán mindig mérlegre teszem, hogy mi lenne, ha még az a kevés amiben segít is beleszakadna az én nyakamba.
2022. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
78%
Én előbb megpróbálnám megbeszélni a férjemmel a dolgot és elmondani, hogy fontolgatom, hogy emiatt elhagyom. Ezután lehet megváltozna. Ne haragudj, hogy megkérdezem, de ha 2 éves a gyerek, akkor nem volt még olyan rég, hogy gyereket vállaltál vele. Kétlem, hogy az utóbbi 2 évben változott volna meg így. Előtte nem tűnt fel, hogy nem segít(ene) semmiben?
2022. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a meló sokkal kevesebb lesz. Nem kell legalább egy másik felnőtt emberről gondoskodni. Sok elvált anyuka ismerősöm meglepődött, hogy újra lett magára ideje pl. Az anyagiak más kérdés. 2 évesen nyugodtan mehet bölcsibe, te pedig keress olyan munkát, amivel eltudod tartani magatokat, de nem hazudok, anyagilag ez nem könnyű feladat. Beszéltél már erről a férjedről? Mit értesz szolgaság alatt?
2022. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
90%

Igen nagyon.

De nekem nem tiszta a dolog. A párod letoj titeket, ha otthon van, vagy rengeteget gürizik, hogy el tudjon tartani?

2022. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!