Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedulo anyaként nagyon...

Egyedulo anyaként nagyon nehéz? Belefaradtam az örökös szolgasagba, a ferjem nem sokat segít,nemnagyon van ithon, kozos vállalkozasban van a szuleivel (marhatartas) tanyan laknak, a kicsit neha elviszi es ez jó, de mar csak a munkarol szol minden.

Figyelt kérdés

Nagyon nehez lesz egyedül a kicsivel?

Vagy varjak mig talalok egy jobban fizető állást?

Nincs egyebkent mas aki nagyon segitene ha kell,

Kb.1-2 evet varjak még amikor mar ovis lesz? Lehet akkor könnyebb lesz?

Most majdnem 2 éves



#válás #Egyedüli anya
2022. nov. 19. 18:30
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
34%

Szolgaság....

A háztartasvezetés sosem egyszerű, az állattartás meg valódi pokol. Azért azt ne várd el hogy a férjed meló után még álljon neki kaját főzni, meg mosogatni. Nem tudom te dolgozol e, de ha csak azért akarod ott hagyni, mert nehezedre esik feleségként a saját háztartásotokat elvezetni az elég nagy gáz.

Mikor hozzá mentél és gyereket vállaltatok feltételezem tudtad mivel foglalkozik és hogy az adott munka nem egyszerű.

Dolgozó ember a párod, becsüld meg.


A monotonitás sosem jó, beszélj vele erről. Szakítson rád több figyelmet. A napi kötelesség mint a háztartásvezetés, gyereknevelés, munka, nem szolgaság, hanem a napi rutin része.

2022. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
84%
11. Már miért ne tudna munka után elmosogatni? Te talán munka után pihengetsz vagy vár a házimunka?
2022. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
32%
Kedves mindenki és kedves utolsó. Ha végeznék mezőgazdasági munkát eszedbe nem jutna ilyen kérdést feltenni és nem pontoznátok le. Egy gazdasagban mindenkinek megvan a szerepe, feladata, kötelessége. Sokan maguk alá csinalnának ha ilyen munkát kéne végezni.
2022. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
78%
13. Hűha miben más mint egy orvos, nővér, fizikai munkás? Miben dolgozik többet egy mezőgazdasági munkás? Ne csinálj már úgy, mintha ez lenne a legnehezebb munka a világon. Hidd el egy gazdaságban dolgozó is maga alá csinálna, ha az én munkámat kellene csinálnia, vagy bárki másét aki utána még otthon is helyt áll.
2022. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
11%
Nincs igazad 14. Nem vagy tisztában azzal hogy mit jelent állarot gondozni. Az általad felsorolt munkakörökkel össze sem lehet hasonlítani. Szarvasmarha tartás pedig igen komoly és nehéz feladat.
2022. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
65%
15. Persze mert milliószor nehezebb, mint ganézni. Életek múlnak rajta, plusz brutál fizikai meló. Nekem ne akard beadni, hogy apuka nem tud helytállni otthon de egy 48 órázó nővér igen. Ne picsogj már, meg mentegesd a férjed. Azért nem csinálja, mert könnyebb neki, hogy a hülye neje körbeugrálja.
2022. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
66%
Amiket felsoroltok mind fix munkaidős munkák, szabadnapokkal. Egy állattenyésztőnek nincs fix munkideje, ha kell éjjel is dolgozik, nincs szabadnapja sem.
2022. nov. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

És ha nincs felesége egy szarvasmarhakkal foglalkozó embernek, akkor örökké retkes ruhában van, soha nem eszik főtt kaját, és otthon elönti a mocsok élete végéig? Szerintem ha egyedül él, akkor megoldja valahogy.


Bár a kérdező szempontjából mindegy. Mondjuk ha nem nagyon jár haza, meg így kb odajár aludni, akkor max annyit csinálnék, hogy keresnék valami jobb munkát/lakást, akármit, ahova menni akarok, aztán viszlát.

2022. nov. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
86%

Off


Nekem volt állattenyésztéssel foglalkozó pasim egy rövid ideig. Soha nem volt szabadnapja, mert az állatokat etetni kellett, el kellett őket látni folyamatosan. A napja nem 8 óra munkabol állt és nem is 48 órazott, hanem 18-20 órákat dolgozott naponta.


On


Kérdező, azt gondold vegig:

-lesz hol lakni a gyerekkel?

- anyagilag meg tudod oldani az eltartasat magaddal egyutt?

2022. nov. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
78%
Hát én is elválnék egy olyan ökörtől aki 7 napon keresztül heti 20 órát nincs otthon. Menjen aztán akkor kezelgesse a Riskát. Az oké, hogy korán kel kelnie de éjfélkor mit csinál szarvasmarhával, esti mesét olvas neki? Egyébként nekem is volt mezőgazdász pasim, teljesen normális életet éltünk. De egy barátnőm férje is az, és képzeljétek el kel éjjel a gyerekhez és takarít is. Igen van, hogy nincs otthon sokat, de amint hazaér apaként és férjként viselkedik. Nem is akar a barátnőm elválni. De amúgy jogos, mielőtt nincs felesége mit csinál az ilyen?
2022. nov. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!