Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedulo anyaként nagyon...

Egyedulo anyaként nagyon nehéz? Belefaradtam az örökös szolgasagba, a ferjem nem sokat segít,nemnagyon van ithon, kozos vállalkozasban van a szuleivel (marhatartas) tanyan laknak, a kicsit neha elviszi es ez jó, de mar csak a munkarol szol minden.

Figyelt kérdés

Nagyon nehez lesz egyedül a kicsivel?

Vagy varjak mig talalok egy jobban fizető állást?

Nincs egyebkent mas aki nagyon segitene ha kell,

Kb.1-2 evet varjak még amikor mar ovis lesz? Lehet akkor könnyebb lesz?

Most majdnem 2 éves



#válás #Egyedüli anya
2022. nov. 19. 18:30
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
15%

20!


Gondolom már a kapcsolatuk előtt is ezzel foglalkozott a pasi. Igen nagy butasagra és egoizmusra vall azért elvalni valakitől olyan dolgo miatt, amiről az ember tudott, amikor kapcsolatba kezdtek. Pláne évek múltán....

2022. nov. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
85%
21. Ó mert olyan sosem volt még a világtörténelemben, hogy viszonylag normális életet éltek, de mikor megszületik a baba a férfinak hirtelen annyi munkája van, hogy sosincs otthon és ha hazaér is csak veszekedni tud, hogy miért nincs kitakarítva és három fogásos vacsora? Ugye? Minden féri előre bejelenti, hogy drágám egy gyökér leszek ha megszületik a gyerekünk és már nem tudsz lelépni, szóval jól gondold meg.
2022. nov. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
0%

22!


De, nyilván van olyan is. De itt mondjuk egyértelműnek tűnik, hogy eleve ez volt q felállás.

2022. nov. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
88%
23. Miből tűnik egyértelműnek, hogy mondjuk a férj nem ígérte meg, hogy többet lesz otthon, csinálni fogja az otthoni feladatokat is? De ha igazad is van, rossz döntést hozott a nő, csak azért hagynia kellene, hogy semmibe legyen nézve egész elkövetkezendő életében? Hát érdekes egy gondolkodásod van.
2022. nov. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%

24!


Magából a történetből? Amúgy meg ugye nem gondolod komolyan, hogy valaki, aki soha nem segített otthon, az majd hipp-hopp megvaltozik? Nem, az emberek nem változnak meg. Ez a fickó mindig ilyen volt, mindig ilyen is lesz. A kerdezot eddig valószínűleg nem zavarta, eselyesen nem dolgozott, amióta ebben a kapcsolatban van, nagy valoszinseggel a férfi tartotta el, ő eddig is otthon volt, vezette a háztartást. A gond annyi, hogy amióta ott a gyerek, nem tetszik neki q helyzet, mert az eddigi házimunka mellé ott van a gyerek is, akivel, törődni kell, akire extra idő kell.

Nem kell hagynia magát, nyugodtan elmehet, senkinnemmmomdta azt, hogy ne tegye. Azt kifogásolták, hogy egy már eleve fennallo dolog miatt dönt úgy x év és egy 2 éves gyerek után,hogy ez neki nem tetszik.

2022. nov. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
86%
25. Te mondtad, hogy buta és egoista ha megy. Amúgy miért ne dolgozott volna? Ezeket csak feltételezed, hogy igaz legyen az elméleted. Ennyi erővel mi van ha többet keresett mint a férfi és előtte a férfi csinálta a házimunkát mióta a nő otthon van meg nem. Ugyanolyan bugyuta feltételezés lenne. Nincs mentség arra, ha az egyik fél úgy érzi több joga van a másiknál, akkor is ha évek óta így megy. És nem kell lebutázni valakit mert lépni akar. És ha a nő az egoista, akkor milyen jelzővel illeted azt a férfit, aki magasról tesz a családjára mert “dolgozik”? Gondolom erre ugyanúgy nem fogsz válaszolni, mint arra, hogy ezek a hős férfiak mit csináltak a feleségük előtt. Bár gondolom ugyanúgy egy nőt, az anyjukat terrorizálták. 🙃
2022. nov. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

26!


Nem, nem azt mondtam. "Igen nagy butasagra és egoizmusra vall azért elvalni valakitől olyan dolgo miatt, amiről az ember tudott, amikor kapcsolatba kezdtek." Ezt írtam. Tartom is. Buta és egoista. Tudta hogy mibe kezd. Ez konkrétan olyan, minta egy tolókocsival kötött mozgássérülttel kezdenel kapcsolatot, aztán 3 év után közölnéd, hogy elvalsz, mert tolókocsiban ül. Jogod van hozzá, menj, válj el. De továbbra is buta vagy, mert tudtad, hogy mibe kezdesz és továbbra is egoista vagy ugyanezért.

2022. nov. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
77%
Ne gondolja magát intelligensnek az, akinek annyiból áll a vitakultúrája, hogy a másikat lehülyézi, 27-es! Maga szerint ha valaki rosszul választott, akár mert nem vette észre, mert nem olyan volt az élethelyzet, vagy mert a másik ember viselkedése megváltozott (Nem változhat meg? Dehogynem! Szeretők se az első napon jönnek!), akkor annak már boldogtalanságra kell ítélnie magát, mert úgy kell neki, aki hülye, haljon meg? Maga ezt tenné? Aki a félresiklott életét helyes útra akarja terelni, az önző?
2022. nov. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
73%
27. De ezt nem tudod, hogy mi volt. Ott éltél velük, vagy mi? Nem tudod, csak annyira elhitted a sok nőellenes bullshitet, hogy elkezdesz a saját védelmedre így gondolkozni. Nem egoista és nem buta, aki besokall. Gondolom ha téged megcsal a férjed, te is egoista és buta lennék ha lépnél, hiszen eddig csak vakon voltál. Miért azt szidod, aki a családdal foglalkozik és miért nem azt aki marha magasról tesz rá? Attól, hogy valaki dolgozik, még akkor is ha nehéz munkája van nem ment fel a családi élet, házimunka alól. Érdekes a nők munka mellett - nehéz munka mellett - is helyt kell álljanak otthon. Eszem megáll, hogy nem elég ezt sok férfival megértetni, még a nőknek is magyarázni kell.
2022. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%

28!


A huyle és a buta nem ugyanaz, de ne zavarjon.

Kb biztos vagyok benne, hogy az alap helyzet is ez volt, semmi nem változott, csak a nőnek már nem tetszik. Semmi gond, mehet nyugodtan, még mindig nem azt mondom, hogy ne váljon el.

Szereti nem volt a képben eddig, köze nincs az egészhez, pláne hogy én azt írtam, azt oknak felhozni, ami már eleve fennalt, butaság. A szeretőt felhozni pl akkor lenne butaság, ha a férj még a kapcsolat elején azt mondta volna, Juli nekem van szeretőm melletted és mindig is lesz.


27!


Nem, nem tudom. Azt tudom, ami a történetben szerepel. Szidni nem

szidtam én senkit, nem tudom honnan szedted.

Nem, nem menti fel a munka. Az "menti fel", hogy kb biztosan soha nem vett részt a hazimunkaban a gyerek előtt se és addig nem zavarta a kérdezőt, legalábbis annyira nem, hogy lépjen és ne vállaljon még egy gyereket is q xarba

2022. nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!