Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is észrevette ezt a...

Más is észrevette ezt a jelenséget?

Figyelt kérdés

Sokadik kérdésnél tűnt fel, hogy a kérdező ugye megköszöni a válaszokat de így, hogy "köszi a válaszokat, csajok". Mintha egyértelmű lenne hogy minden válasz (kb.8-9 válasz szokott lenni) egy "csaj"tól érkezett. Gondolom ebbe a kategóriába nem csak csajok járnak, mert szoktam látni "pasiktól" is válaszokat de sok válaszból nem derül ki, hogy férfi vagy nő írta így valamiért olyan kellemetlen nekem ez a köszönés, mondom nőként. Lehet ez csak engem birizgál és nekem nemm egyértelmű hogy igen minden válaszoló csaj lehet, de gondoltam itt anonim megkérdezhetek bárkit, hátha más is észrevette ezt. Nyilván nem gond, nem a legnagyobb bajom mielőtt letámadna bárki, csak unatkozok péntek este és gondoltam megkérdem. :)

Egyébként régóta olvasom a kategóriát és valamiért a csajozástól itt kiráz a hideg, nem tudok rá magyarázatot. Van ezzel más is így? pl.Sziasztok csajszik. láttam ilyet régebbi kérdésben.

Akinek nem inge, ne vegye magára :).

Lehet más kategóriában is van ilyen de most kifejezetten ezt a kategóriát kérdezem, így ha lehet más kategóriáról ne beszéljünk.



2022. nov. 25. 22:02
 1/3 Darius- ***** válasza:
100%
Én nem vagyok anonim, és nem is leszek. Engem nem érdekel hanyan latjak hany valaszt irok és mikor. Mindig azt szoktam mondani gyava népnek nincs hazaja. Viszont ebben a kategoriaban inkabb a holgyek irnak, mivel inkabb érintettek a gyereknevelésben. Azért nézek be néha ebbe a kategoriaba, mert férfiként egyedul nevelek egy hamarosan 3 éves kislanyt, (az anyja meghalt)
2022. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló:

Őszinte részvétem! 🖤


Kérdező : azért írnak így mert az olyan releváns hogy nő az anya, és ha szoptatassal, vagy menzesz miatt kerdez akkor a nők válaszolnak mintsem a férfiak.

Nem tudom..

Én ha kérdést teszek fel mindig simán Sziasztok-ot írok. Aztán ír aki akar, és ért hozzá 😅

2022. nov. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Darius- ***** válasza:
100%
2-Koszonom szépen
2022. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!