Van valami ilyesmi tea?

Figyelt kérdés
Borzasztóan kialvatlan vagyok és észrevettem magamon, hogy egyre turelmetlenebb lettem. 1-2 hónappal ezelőttig elég volt a kávé, fel is ébredtem tőle, kiegyensúlyozottabb voltam. De már semmit sem ér. Nem szeretnék ilyen lenni, utálom magam. Van valami nyugtató hatású tea, amit szoptatás alatt lehet inni, ami jótékony hatással van az ember idegeire? Vagy esetleg ami, egy kicsit jobban felpörget, mint a kávé?

2022. nov. 30. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most nyugtató hatású tea kell vagy valami ami kicsit felpörget?
2022. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Pukkanak vannak gyógynövény teai. Van nyugtató, éjszakai, és napindito is. Finomak nagyon, bár nem az olcsó kategória. Felporgetni a sima fekete tea fog, de amíg a kávé kb azonnal hat, a tea lassan fejti ki a hatását
2022. dec. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbál te is aludni, amikor a kicsi alszik. Az alváshiányt csak alvással tudod pótolni.
2022. dec. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!