Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális hogy szülés után 7...

Normális hogy szülés után 7 hónappal sincs még menstruációm?

Figyelt kérdés
Még szoptatok, de csak napi 2-3 alkalommal, nincs már sok tejem. Ennek ellenére a menstruációmnak se híre, se hamva. Tudom szoptatás alatt sokaknak nem jön meg, de ilyen nem túl gyakori szoptatás mellett is normális ez? Volt valaki hasonló helyzetben?
2022. dec. 2. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves a lányom, még nemmenstruálok. Normális.
2022. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteget szoptattam, ès szülés után kb. 8-9 hónappal jött meg. Teljesen rendben an, hogy még nem vérzel.
2022. dec. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem másfél évig nem volt,amíg szoptattam (nálunk is csak komfort szopi volt,úgy aludt el a kisfiam).Utána rögtön helyre állt minden,most szilveszterre várjuk a tesót.Szerintem ne aggódj.Én a tesó téma miatt konzultáltam nőgyógyásszal,ő írt fel vasat és d vitamint,attól amúgy megjött valamennyire,de igazán csak a szoptatás teljes abbahagyása segített.Szóval ha ilyen a szervezeted,akkor nincs gond,vissza fog állni előbb-utóbb.Én személy szerint örültem neki,hogy nem kell havonta szenvednem még ezzel is 😅.
2022. dec. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15 hónapra jött meg.
2022. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én irigyellek! 4 hónap után jött meg aktív szoptatás mellett, de nagyon nem vártam. Jól esett volna még kicsit "megúszni". :)

Egyébként normális, igen! Az is, ha megjön, aztán pár hónapig nem. Ilyenkor mondhatni minden normális.

2022. dec. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyámnak egyik babájánál sem volt sok teje, pótolnia is kellett, de soha sem jött meg neki addig, amíg teljesen el nem hagyta a szoptatást. Nekem egyébként 15 hónap után jött meg.
2022. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Nekem 8 hónap után jött meg

2022. dec. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem aktív szoptatás mellett jött meg 4 hónap után, doki azt mondta Unicum vagyok ,juhhé..? Szóval tök normális az én esetem is meg a tied is.
2022. dec. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
13 hónappal szülés után még nem jött meg, orvosom szerint minden rendben. Én örülök neki, lassan 2 éve nem volt, sokkal szebb az élet menstruáció nélkül 😁
2022. dec. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
Normális, de a nyugalmad érdekében beszélj a nőgyógyásszal.
2022. dec. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!