Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Télen miért nincs kint a...

Télen miért nincs kint a játszótéren a hinta?

Figyelt kérdés
Ma 2 játszóteret is megnéztünk és le vannak véve a hinták. A hideg miatt vagy miért van ez? Télen nem szokás játszótérre vinni a gyereket? Első gyerek, másfél éves, szóval nem tudom. Mi se voltunk már egy ideje, van nagy udvarunk. De ma úgy voltam hogy menjünk már valahova, márciusig nem lehet bent lenni. (Kis túlzással persze. Járunk boltba meg sétálni,meg ilyenek, csak játszótérre nem. De ezek szerint más se jár, mert senki nem volt ott. 🤔😄)
2022. dec. 3. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindig kint van. Viszont sok helyen télen beviszik karbantartásra a hintákat.
2022. dec. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 2 játszotér van, kinn vannak.

Anyáék a városban laknak, 3 játszótér van a közelükben, ott is kinn vannak 🤷‍♀️

2022. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Magas páratartalom (esős, ködös, hideg idő) fokozott rozsdásodással jár, elsősorban a vasláncot illetően.
2022. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kint van, ma is voltunk, hintázott is a lányom.
2022. dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Eddig akárhány játszótéren jártunk télen, mindegyikben volt hinta. De lehet pont akkor voltunk, amikor éppen nem voltak karbantartás alatt.
2022. dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Régen, amikor én voltam a gyerek, akkor nálunk is jellemző volt, hogy leszerelték a hintákat.

Viszont amióta a gyerekeimmel járok, nem tapasztaltam ezt. Mindenhol tudnak télen is játszani. És szoktunk is járni télen is.

2022. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk kint van a hinta minden játszón.
2022. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, erről az jutott eszembe, hogy nálunk anno az óvodában a csúszda lejtője volt leszerelve, persze a lépcsője meg a többi része ott volt hagyva, amire fel is mászhattunk. Utólag bele gondolva szerintem iszonyú balesetveszélyes volt.
2022. dec. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk itthon van játszótér és én is levettem a hintákat. Nem tudta használni, mert mindig nedves volt és hideg. Bent használjuk télen. Néha kéri, hogy vigyem ki, akkor felakasztom.
2022. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Gyerekkoromban mindig le voltak a vas hinták szerelve télen. De a mai műanyag hintákat kinn szokták hagyni. Gyereket tényleg kevesebbet visznek ki ilyenkor.
2022. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!