Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon bánt, hogy a párom nem...

Nagyon bánt, hogy a párom nem foglalkozik úgy és olyan minőségben a 8 éves fiával ahogy azt egy gyerek igényelné. Szerintem apának nem jó apa. Sok ilyen férfi van? Lehet rajtuk változtatni?

Figyelt kérdés

Inkább fekszik meg pihen meg hagyja békén, tabozzon. Szokott vele xboxozni meg beszélgetni de azt mondja nem szeret játszani. Bánt h nem tanítja semmire h nem példakép h nincs minőségi idő pedig sok a szabadideje. Azt mondja mert anyás, és rá nem hallgat. Pedig mikor véletlen játszanak figurával együtt fel évbe egyszer kb akkor a gyerek felhőtlenül boldog, másnap is akar de akkor már elhajtja.

Egyébként kiegyensúlyozott a családunk én potolom azt amit ő nem. Csak engem annyira bánt ez. Fog ez változni ha nagyobb lesz?



2022. dec. 6. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog változni. Már nagy.
2022. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem csak apának nem jó. Téged sem szeret eléggé, feleségül se vett.
2022. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 babyboom567 ***** válasza:
100%

Nem, ettől csak rosszabb lesz.Idővel a gyerek sem fogja keresni a társaságát,unott"pimasz"(átlagos) tini lesz, ez fogja bosszantani a párod, és rengeteg konfliktus lesz.

Szívás.

2022. dec. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit beszéltél vele erről?

Játszani nem szeret, de akkor mit szeret? Olyat, amit a gyerekkel is csinálhatna, vagy taníthatná rá?

2022. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Az en exem evi haromszor nyitja ra az ajtot a gyerekre, a 8 ev alatt. Mondjuk ez nem igaz, mert a 8 ev alatt az elso haromban meg csak ra sem nezett.
2022. dec. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mitől lenne jobb, csak rosszabb lesz. Még pár év, aztán a gyerek már keresni sem fogja a társaságát, de idegesítő új szokásokban fog megnyilvánulni nála a szeretet és a figyelemhiány. Nem lennék ilyen embernek a haverja se, a saját apámra emlékeztet. Örülök, hogy azt a fejezetet sikerült lezárni.
2022. dec. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 NTBS ***** válasza:
100%

A pároddal kellene beszélni erről.

Sok ilyen apa van.

És idővel sokat fog romlani.

2022. dec. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 8 évig ilyen volt, már nem változik.
2022. dec. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz férfit választottál, nem fog változni, csak mikor már közel lesz a vég, megérinti a halál szele, de akkor már cseszheti.
2022. dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem fog változni. Ezt választottad - és nem tudom, láttad-e már előtte is, hogy ilyen, vagy tök random jött a gyerek.
2022. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!