Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vezettek naptárat? Hogy...

Vezettek naptárat? Hogy jegyzitek meg mikor kell megjonnie?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy 29 éves nő létemre ciki, de egyszerűen képtelen vagyok megjegyezni hányadikán jött meg utoljára. Felírni is mindig elfelejtem. A szeptemberit tudom napra pontosan egyedül. A multhavit csak úgy kb. Ez azért is zavar, mert kistesót tervezünk és nem tudom a pontos napját mikor kéne megjonnie. Ha minden igaz, nov.14-en volt utoljára, 30-31 naposak a ciklusok, tehát így még tök korai tesztelni, ki kell várni . Most letöltöttem egy alkalmazást, hátha így nem felejtem el 🙄

2022. dec. 10. 20:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Telefonos appban vezetem. Szerintrm lassan 10 ev adata benne van. Naptáram/my calendar a neve. Felhobe ment. Igy uj telefonnal csak belepek es visszatolti a mentest.
2022. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is telefonos applikaciót használok. Rá szokott kérdezni, hogy megjött-e és elmúlt-e.
2022. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%

Lehet, hogy hülyeség, de én elég pontosan érzem a ciklusomat. Szépen végig tudom követni a nyàk változását, meg a hangulatom változását is. Mi már nem akarunk több gyereket, így nincs jelentősége, hogy pontosan melyik nap jött meg a menzeszem. Kb.1 héttel előtte érzem, hogy lassan szezonja van.

Neked meg tök egyszerű. Megjön, elrendezed magad, és rögtön utána feljegyzed a naptáradba.

2022. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, telefonos appot vezetek
2022. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Flo nevezetű appot hasznàlok..

Az még oké, hogy mondjuk megjegyzem legközelebb mikor kellene, de itt vezetett akár évekre.

Amikor babát terveztünk nekem jól jött, hogy pontosabb képem van a ciklusomról, ami koràbban egyáltalán nem tünt fontosnak.


Tudod jegyezni mikor voltál orvosnál, figyelmeztet.. amügy a mensi esedèkessége előtf is jön értesítés.. nincs meglepi egy őrültekháza időszakban sem

2022. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
A telefonom saját naptárába van írva a kezdőnapja, csak egy M betű.
2022. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is app. Fordult elő, hogy napokkal később lőttem be egy napot, melyik lehetett. Meg olyan is, hogy kihagytam, felejtettem vezetni. De azért főleg mikor számított (kistesónál de akár nőgyógyászaton rákszűrés előtt) pontosabban töltöttem.


Én appom amúgy nem figyelmeztet, de már túl régóta töltöm ahhoz, hogy lecseréljem szóval marad ez :)

2022. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Periódus naptár appot használom. 2 nappal menstruáció előtt jelez. Mutatja, hogy "nagy könyv" szerint mikor van ovu.

Be lehet jelölni a pozitív/negatív ovu tesztet.

Hőgörbét is lehet vezetni.

2022. dec. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

A telő naptárba rakok egy +

Ennyi

2022. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

En is a naptárba teszek X-et.

Mondjuk nekem mostmár órára pontosan jön meg, megszokásból jegyzem a mai napig.

2022. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!