Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apukák akik szinte belebetegsz...

Apukák akik szinte belebetegszenek hogy fiuk nem születik, azoknak mi bajuk van pontosan?

Figyelt kérdés

Ott vannak a lányaik és azokat egész életükben igazából nem tudják hová tenni. Hogy most ő mit kezdjen ezekkel a kis picsogó, lélek lényekkel. Hiába a lányai , akkor is csak nők akiknek érthetetlen a gondolkodásuk és kész.


Az ilyen apai viselkedés ami képtelen érzelmileg kapcsolódni a lányához annak mi a háttere lelkileg?



2022. dec. 15. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Én nem hallottam még ilyenről. Normális felfogású szülőknek mindegy milyen nemű gyerek születik, csak egészséges legyen.

Talán egy apának nagyobb élvezet fiús programokat csinálni a fiával mint fizetni a lányának a körmöst és elvinni vásárolni. De ez nem azt jelenti, hogy nincs jó apa-lánya kapcsolat. Mi apukámmal mindig csináltunk/csinálunk programokat pedig lány vagyok.

2022. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Semmi speciális bajuk sincs, csak bután betokosodtak. És még csak nem is kizárólag férfiakra jellemző.
2022. dec. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanolyan idióták mint a betegesen kislányra vágyó anyukák. Tök oké, hogy egyiket jobban akarja mint a másikat, de akik sorra gyártják a gyerekeket és sírnak-rínak na az nem normális.
2022. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akik szó szerint belebolondulnak, az nem normális, meg azok sem, akik emiatt kivételt tesznek.


Ismerek olyat, akinek az apja sírva fakadt, mikor megszületett a lánya, de nem az örömtől... (Akkor még nem tudták megmondani a nemét előre pontosan)

2022. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Apám megoldotta a helyzetet. 3.lány vagyok, így fiúsan nevelt. Vitt magával fát vágni, kerítést festeni, állatokat etetni, szóval mindenhova. 😄
2022. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert egyből minden fiatal, serdülő lányt beskatulyáznak, és egyből minden lányt ri.bancnak feltèteleznek, meg jönnek ezzel a koraèrettsèg dumával a szexista szülők.

Meg hogy a fiú gyerekre büszkék ha csajoznak és sok lányt visznek haza, addig a lánynál ez fordítva van.

Ergo az ilyen prűd szülők lány gyerekeinek majd 16 évesen titkolózniuk kell ha udvarolnak nekik.


Szerencses vagyok,H annak idején az én apám jó fej volt a barátommal, és haverkodott, semmi rosszindulat vagy rossz nem ért engem,amiért párkapcsolatom volt. A többi lánya esetében is ugyan ez hozzáállás állt fent.


Ritka az ilyen apa.

Még mindig himsoviniszta, patriarchális társadalomban élünk. Én is sok embert ismerek, hasonló hozzáállással. Mindenki fiú gyereket akar. Még a nők is! Facebook a sok ilyen feltáró party videón látható,mikor kiderül hogy lányuk születik a csalódottság.

Engem nagyon felháborít. Mintha még mindig a középkorban élnènk.

2022. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Mert ez genetika. Minden élőlény olyan utódot akar nemzeni, amelyikkel jobban tovább tudja adni a génjeit. Ezek pedig az ember és a legtöbb emlő esetében a hím utód. Hiszen neki nagy számú utóda lehet, míg egy nőnek ez jóval korlátozottab szám.
2022. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!