Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kifejezések, szavak,...

Milyen kifejezések, szavak, mondatok zavarnak titeket gyerekvállalás kategóriában?

Figyelt kérdés

2022. dec. 19. 15:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%

*kistestvért akarok/akarunk

*szopcsi

*tejcsi

*a babám segge

2022. dec. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%

-babucink

-picurink

-terhesek vagyUNK

-amikor a szülők anyának és apának szólítják egymást

-kakcsiztunk

-a "hkm" rövidítés (basszus, mire rájöttem egyáltalán, hogy mit jelent...)

-Az "ez nem gond?"-kezdetű kérdések, amik úgy folytatódnak, hogy anyuka előadja, hogy az ő édesicipici csöppsége már fél évesen csak a National geographicot hajlandó nézni, azon belül is leginkább az űrkutatásról szóló műsorokat, de az UGYE NEM LESZ BAJ KÉSŐBB? (= dicsekvés, aggódásnak álcázva)

- hasonló: "Már két éves a gyerekem, de még csak Adyt szaval, Petőfit nem, VIGYEM KORAI FEJLESZTŐBE?

- Az a dicsekvés, ami még csak nincs is álcázva, általában más, fentiekhez hasonló ál-aggódó kérdésére adott válaszként: "Hát, nem tudom, mondjuk az enyém már másfél évesen kiolvasta az Anna Kareninát eredeti nyelven... háromszor..., de hát neki 250 az IQ-ja és Mensa tag, szóval biztos nem baj, hogy a tied még le van maradva kicsit..."

- a fentiekhez szintén igencsak hasonló álszerénység. Valahogy így: "Jajj, hát igen, való igaz, hogy Pistike már fél évesen olimpiai világbajnok, de hát ez azért nem olyan nagy dolog... tudod, hordtam babaúszásra, ennyi." (A megfelelő nyafogó, modoros hangsúlyt kéretik hozzáképzelni.)


És még sorolhatnám órákig.

2022. dec. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Pozi teszt, nega teszt

Babuci, babóca

Én kis szerelmem (a gyerekre)

Tejci

2022. dec. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
Szopcsi, szopiztat, cicil, cicizik, szopiztunk, tejci, tejcsi, szopi, cicifüggő, babó, babóca, cicit eszik.
2022. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
81%

"nehogy adjál tápszert, inkább hívj ihb -t meg vajákos asszonyt meg kéményseprőt "

"Szoptatásbarát cumi"

2022. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
Babó, cicizik, "vagyunk", "csinálunk", szerelmem, pocaklakó.
2022. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
bébi
2022. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
67%
Engem a 100adik ilyen kérdés.
2022. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
78%
Engem az uszítás meg a gyűlölet zavar amivel sok anya egymást fikázza, a szavak annyira nem.🤷‍♀️
2022. dec. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
68%
Kifejezések nem, a gyermektelenek sivalkodása, hogy Nem kell gyerek, minek gyerek, az annál jobban.
2022. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!