Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kifejezések, szavak,...

Milyen kifejezések, szavak, mondatok zavarnak titeket gyerekvállalás kategóriában?

Figyelt kérdés

2022. dec. 19. 15:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Pocaklakó, kiskatona (mint spermium).
2022. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
91%

- Cicista

- Hucibaba

- Mosipelus

(Ez utóbbi háromnál nem a dolgok zavarnak, szoptattam, hordoztam, és használtunk mosható pelenkát, de ezek a cukiskodó kifejezések, rettenet.)

- Pozi teszt

- Szepa

- Bármi olyan egy terhes kismama szájából, ami úgy kezdődik, hogy "Már most tudom, hogy..."

- "A szeretet mindenre gyógyír."

- "Rendkívül szigorú és következetes szülők vagyunk."

- "A mi kis csodánk."

- Örökbefogadó szülőktől: "Megcsörrent az a bizonyos telefon."

+ 1: Bocsi, de ezt muszáj ideírnom: idimami. Nem gyerekneveléssel, hanem állattartással kapcsolatos. Aki magától kitalálja, mit jelent, annak küldök egy csokit. :)

2022. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Babaprojekt (egyszer valaki kitalálta, azt hitte, milyen frappáns, azóta meg aki használja, mindenki azt hiszi, hogy frappáns, pedig nagyon bárgyú.


Meg az itt szokás "halk gratula!" vagy "halkan gratulálok!"


Mi az, hogy "halk gratula"?!😂


Értem, mire irányul, arra, hogy ne szólja el magát, mert még nem biztos, de akkor gratuláljon normálisan, vagy egyáltalán ne gratuláljon!

2022. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
89%
12, az idimami az ideiglenes befogadó, "ideiglenes mami"
2022. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
77%
Amikor a nagyonboldog childfree-k rohannak ide kétsegbeesett, tanácsot kérő anyák kerdései alá kommentelni, hogy "na, ezért nincs gyerekem!!!" ahelyett, hogy egyik koktélpartiból a másikba tántorognanak az ezer barátjuk társaságában.
2022. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
#14. Hogy te mennyire okos vagy! Hihetetlen...🤣
2022. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
94%
"Szeretnék kihozni az árvaházból egy gyermeket, hogy esélyt adjak neki egy jobb életre."
2022. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
67%

Engem egyedul a kaka, kakalunk, kakalni szo zavar.

Egyszeruen kiraz tole a hideg.


Mi a baj azzal, hogy kaki? 🤣🤣 Miert kaka?

Az osszes gyerekes ismerosom igy hasznalja raadasul.

Hamarosan szulni fogok, szules utan lehet en is igy fogom mondani? Ez ragalyos? 🙈🙈

2022. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
85%

"belekakiltunk a magzatvízbe"

Utálom, mikor a sokgyerekes azért gondolja magát okosabbnak, mert többször szült, mint én. Pláne, mikor neki annyi volt az utánajárás hozzátáplálásnál, hogy elolvasta a címkén, mikortól ajánlják az adott pürét a gyártók.

2022. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
40%

"who ajánlás"


Imádom mikor ezzel jönnek. :D

2022. dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!