Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig tart szülés után az...

Meddig tart szülés után az éjszakai izzadás?

Figyelt kérdés
1 hete szültem, a kórházban még nem tapasztaltam ezt, csak mióta hazajöttünk. Napközben is folyamatosan váltakozik a hőérzetem, egyszer meg akarok fagyni, majd hirtelen felmelegszem. Éjjel meg mindig arra kelek többször is, hogy levert a víz, foltokban vizes a ruhám, persze az ágynemű is és fázom. Már nem győzöm cserélni és mosni a hálóingjeimet. Pedig egész életemben az alig izzadós típus voltam. Meddig fog ez vajon tartani, nálatok hogy volt?
2023. jan. 2. 05:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsö után nem volt, második után vagy 3 hónapig...azt hittem sosem lesz vége
2023. jan. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Hormonalis. El fog múlni. Nekem csak terhesen volt, de en is oltoztem ejszaka.
2023. jan. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva izzadás pár hét volt. Azóta is jobban izzadok de már átöltözni nem kell.
2023. jan. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindháromnál hónapokig. Amíg a hotmonháztartás nem rendeződik

Alapjáraton izzadékony vagyok, de szüléseim után annyira büdös voltam, hogy magamat is alig tudtam elviselni.. 😶

2023. jan. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig :( nekem 4 hónap volt.
2023. jan. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek! Én is nagyon büdös vagyok ☹️
2023. jan. 2. 08:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú, nálam is ez a helyzet, 3 és fèl hete szültem, és minden éjszaka leizzadok brutál módon. Azt hittem a szoptatáshoz van köze, én legalábbis ehhez kötöttem eddig. 😅
2023. jan. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még ahormonok vissza nem.állnak.lehet az 1 év is.
2023. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan 2 hét volt nagyon durva, majd fokozatosan kevesebb, de még így 13 hónappal később is sokkal izzadósabb vagyok este mint korábban, így télen is. :/
2023. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Uhh, azért remélem 1 évig nem fog tartani 😕 addig biztos nem bírom ki 😀
2023. jan. 2. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!