Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi időt várnál új munkahel...

Mennyi időt várnál új munkahely esetén a gyermekvállalással?

Figyelt kérdés
Kaptam egy nagyon jó álláslehetőséget abból a szempontból,hogy nagyon közel van hozzám és kb nyugdíjas állás lenne számomra. Pici faluban élünk ehhez képest elég jól fizető állás is a borsodi fizetésekhez képest. Most kezdtem el dolgozni, viszont már aktuális lenne a párommal a gyermekvállalás. 27 éves vagyok, októberben fogom tölteni a 28-at. Nem tudom mennyi idő lenne mire sikerülne megfoganni a babának de az is lehet évekbe fog telni. Viszont ha valami oknál fogva olyan szerencsés helyzetben leszek,hogy már az első hónapokban sikerül akkor bukom a munkahelyem és ellátást sem fogok kapni ha kirúgnak ahogy kiderül. Te hogyan döntenél? Mennyit várnál? Mondjuk ha nyárig dolgoznék és utána sikerülne teherbe esni akkor talán lenne rá esélyem,hogy nem küldenek el?

2023. jan. 3. 19:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp se rettegj feleslegesen, fél-1 év az nem olyan hosszú idő az alatt már nem történik semmi, ha már most szeretnétek, írtad a nyarat az teljesen rendben van.


Még annyi, hogy Teljesen időben vagy mindehhez, akkor is, ha nem is egyből jönne össze, több lehetőség is van de egyáltalán nem is biztos az, hogy emiatt nehezebb lesz, az meg pláne, hogy soha ne jönne össze.

2023. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!