Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha meg van az anyagi háttér...

Ha meg van az anyagi háttér egy gyerek vagy több?

Figyelt kérdés
Indokoljatok hogy miért egy vagy miért több! Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 2. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
En harmat szeretnek majd, mert nekem is 2 testverem van es "belem nevelodott". Rosszabb esetben kettot, egyet semmikepp, szerintem jobb ha van egy testver.
2010. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Tobb gyerek,es tobb indokbol:

1.jobb a gyereknek,ha van testvere,nekem van egy hugom,soha nem voltunk irigyek egymasra,nagyon jo a kapcsolatunk :)

2.ha mar az anyagi megvan,akkor ez szamomra nem kerdes (bar vannak olyan dusgazdag szulok,akik egy gyereket vallalnak,es annak megadnak mindent,es istenitik)

3.mindigis sokgyerekes anyuka akartam lenni(viszont az anyagi hatterek miatt talan meg a 2 is sok lesz,sajnos :( ).

39 hetes kismama/24 eves

2010. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerettem volna két gyereket, de sajnos az egészségem nem engedett meg csak egyet.
2010. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Utolsó mi volt a gond ha megkérdezhetem ami miatt nem lehet vállalnod újabb terhességet?
2010. okt. 2. 18:17
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyi, amennyit a szülők szeretnének. Nem csak az anyagiak számítanak. Ha valaki úgy érzi, hogy talán nem tudna több gyereknek érzelmileg mindent megadni, esetleg az idejét nem tudná úgy beosztani, hogy minden gyereknek elég törődés jusson, akkor nem vállal többet. Ha valakinek ez sem probléma, akkor meg nyilván igen. De szerintem a gyerekvállalásnak nem szabad pusztán anyagi kérdésnek lennie. Ha úgy állnánk anyagilag, hogy a pénz kicsit sem probléma, akkor sem szeretnék most második gyereket, mert egyetemre járok, tanulok, egy gyerek mellett sem könnyű ezt összehozni néha, egy újszülött mellett, plusz egy három éves mellett meg még nehezebb lenne.
2010. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyobb lakásba tudnánk költözni, akkor több is lenne. Nem szeretek szúfoltan élni, most sem olyanok a körülmények, amelyek szerintem optimálisak lennének. Szeretnék a kisfiamnak saját szobát, ami most még nincs.
2010. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Most lett a kislányom a napokban egy éves, én alig várom már,hogy újra terhes legyek mi januártól próbálkozunk újra:-)

Anyagiak persze sokat számítanak,de nem minden az első baba kezdésénél sokkal de sokkal többe kerül. Egy csomó dolgot tudsz használni a másodiknál és nem kell megvenned újra.

2010. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Több gyermeket szeretnénk mindenképpen. Most van egy másfél éves kislányunk. Az anyagi háttér biztosítva van a testvéreknek, csak sikerüljön újra teherbe esnem. Az első gyermekünkkel is nagyon nehéz volt, így nálunk nem a pénz az akadály.
2010. okt. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ha befejezzük a házépítést, akkor szűkösen ugyan, de 3 gyereket is ki tud szolgálni. Ennyit terveztünk. Szeretnék sokgyermekes anyuka lenni, tehát az érveim önzőek, sose arra gondoltam, hogy azért kell sok gyerek mert nekem is volt testvérem, és az milyen jó volt. Egyszerűen szeretek anyáskodni és szeretem a gyerekeket.
2010. okt. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3at vagy 4et szeretnénk, az első babám most 15 hónapos.

Anyagi háttér meglenne hozzá.

Csak kérdés, hogy lesz-e ennyi gyerekünk, mert 6 év után lett lombikbabánk, és 31 múltam, szorít az idő.

2010. okt. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!