Éjszakai felkelés?

Figyelt kérdés
Szóval babát várunk, de addig van még pár hónap. A kérdés az az, hogy ilyenkor nagy baj-e ha valaki nagyon jó/mély alvó? Én rossz alvó vagyok később fekszek, de van hogy korábban kelek. De órában biztos hogy mindig kevesebbet alszok. Hangosan szoktam tüsszenteni és horkolok de ő nem mindig ébred fel erre. Meg ő rögtön elelaszik és mélyen. De akkor hogy fog felelkelni a babához? Hogy fog szoptatni? Vagy csak engem foglalkoztat az ilyen kérdés..

2023. jan. 9. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy a babára majd úgyis felébred, de én rögtön szülés után voltam olyan kórteremben, ahol a kedves anyuka arra se ébredt fel, hogy ráfeküdt a babájára és sír a baba…. A sima kis sírásaira is én ébredtem csak fel, a kedves anyukát rángatással alig sikerült felkeltenem… Na de szerintem ő valami extrém eset, a legtöbb anya a saját gyereke sírására felébred. Ha mást nem, majd felébreszted.
2023. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is az a típus vagyok, aki pillanatok alatt mély álomba merül, de a babámra azonnal pattannak ki a szemeim, elég csak egy nagyobb szusszantás.

Amit az #1. írt, valóban létező dolog, de nagyon ritka szerintem is.

#1. Basszus, milyen jó, hogy ott voltál... Szegény baba! 😢

2023. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes a babám.. borzasztó fáradt vagyok, csukódik le a szemem kb ahogy leülök, de éjszaka akkor is a baba minden nyikkanására megébredek.
2023. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyai oszton, fel fog kelni.

A ferfiak, na azok nem szoktak.

2023. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat mély alvó voltam, lett is ebből gondom. A baba 3 hónapos koráig nem tudtam aludni kb. Állandóan készenlétben volt az agyam, nem hogy mélyen, kb. sehogy nem tudtam elaludni. Utána helyreállt, de a kislányom első nyikkanására pattan ki a szemem és nagyon nagyon fura, de szinte mindig kicsit korábban ébredtem magamtól eddig, mint ő. Pl. ma felébredtem 7-kor, pedig a babánk csak 8 után szokott, meg is jegyeztem, hogy basszus nemár, még aludhatnék kicsit. 10 perc és kelt a kislányunk is. Pedig másik szobában alszik, én meg meg sem moccanok általában ilyenkor. Ez rengetegszer előfordult akkor is, amikor kisebb volt. Éjjel is rendszeresen keltem 5-10 perccel előtte, nem tudom megmagyarázni miért.
2023. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Fel fog ra kelni. Nem csak a sirasra, de a legkisebb nyoszorgesre is, velem is igy volt szules utan.

A siras meg egyebkent is olyan idegtepo, hogy keptelenseg nem figyelni ra szerintem.

2023. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is baromi jó alvó voltam. Kb ágyút lehetett durrantani mellettem. Amióta megvannak, ha csak fordulnak is felkelek rá.


Férjem meg pont az ellenkezője. Ő tényleg a mindenre is felkelt kategória volt. Most ha a gyerekkel végig éjszakázok, sír, ordít, orrot szívok, tankkal vonulok, na ő akkor is nagyon nyugodtan horkol. Majd reggel felkel, hogy milyen jól aludt a gyerek éjjel , nem hallotta hogy fenn voltunk 🤣🤣🤦‍♀️🙄

2023. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ettől én is tartottam. De vhogy benne van az anyákban ez az ösztön. Sokszor akkor is megébredtem, amikor nem is sírt.
2023. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Meg annyit, hogy a mai napig felkelek minden moccanasara, pedig mar iskolas, es a masik szobaban alszik.


Pedig szules elott mellettem agyut robbanthattak volna, a szabadnapjaimon delig aludtam meg 33 evesen is.

2023. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem hasonlítható a várandós állapot ahhoz, amikor mág megszületett a kisbaba.

Most a várandósságtól kívánod a sok alvást.

A szülés után meg az anyai ösztönök lesznek erősebbek, mint az, hogy alszol, vagy nem.

2023. jan. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!