Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki mit dolgozik? (Gyerek mellett)

Ki mit dolgozik? (Gyerek mellett)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az első gyerekemmel vagyok itthon, és még csak 10 hónapos, de azon gondolkodtam, hogy mit kéne tanulnom vagy dolgoznom mikor vissza állok. Mivel a férjem korán megy és későn jön, így a gyereket nem fogja tudni se vinni se hozni ezért szeretnék olyan munkát keresni vagy esetleg tovább képezni magam. Ami mellett gyerekbarát munkát lehet vállalni ti mit dolgoztok és hány órában gyerek mellett, hogy oldjátok meg hogy vinni hozni is tudjátok illetve, ha beteg is otthon lenni.

Hátha nyerek egy kis ötletet, vagy azt is leírhatnátok mit dolgoznátok szívesen gyerek mellett.



#munka #gyerekbarátmunka #mitdolgozol
2023. jan. 10. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Home officeban levelezős ügyfélszolgálaton, erős angol nyelvtudás kell hozzá. Amíg ovisok voltak, 6 órában, mióta iskolások, és önjáróak lényegében, 8 órában.
2023. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
46%
Még csak tervben van a baba, de most fogok majd idén jogászként végezni.
2023. jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Multinál SSC-ben dolgozom (logisztika, de az első gyerek utáni visszatéréskor másik csapatba dobtak, ami inkább háttérfeladatokat látott el, raktárkészlet kezelése meg ilyenek). Abból a szempontból is nagyon jó, hogy igazából nem igényel valódi szakirányú végzettséget, ez olyan, mint egy adminisztratív betanított munkás, cserébe elég jól fizet és hát van olyan rugalmas, hogy egyrészt munkaidővel össze tudd egyeztetni a gyereket, másrészt meg simán van lehetőség otthonról dolgozni, ami nem hátrány, ha a pindurka a bölcsiből nagyjából háromnaponta hazaesik két hétre egy kis taknyolással. Junior pozikhoz nem feltétel szakirányú végzettség, bármilyen felsőoktatásból származó papír megteszi (én pszichológiát végeztem anno, semmi köze a logisztikához ugyebár :D ), cserébe az erős nyelvtudás feltétel (angol alap, egyéb az plusz- én angolul és németül tudok, ez elég jó kombó kb bármelyik multihoz Európában).
2023. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Semmit, mivel amiket el tudnék papíron vállalni azok nagyon nem gyerek kompatibilisek. Itt a nem irodista anyukáknak vagy nagyszülői segítségük van vagy otthon körmöznek 😒
2023. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Körmös vagyok, én osztom be az időm, mondjuk nekem van hosszú napom, amikor 8-ig dolgozom. Nem tudom, mennyire éri meg 8-16-ban csinálni csak.


Kedves 4-es, nincs nagyszülői segítség, és nem otthon dolgozom 😂

2023. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Másodállásban egyetemen tanítottam a kisfiam érkezése előtt, ide visszamentem majdnem másfél éves korában, szeptemberben. Szorgalmi időszakban úgy szervezik az óráimat, hogy egy-másfél napba beleférjen, ilyenkor vagy a férjem van szabin, vagy a mama. Az órákra készülést, zh javítást stb. megoldom este, vagy alvásidőben. Nem bölcsizünk. Elég komoly szervezést igényel, de ennél gyerekbarátabb munkahely aligha van, így nem volt kérdés, hogy ezt csinálni fogom. :) Egyszer volt beteg szeptember óta a kisfiam, na akkor nagyon nem esett jól itt hagyni, de végső soron akár le is tudom mondani az óráimat és megtartjuk máskor, akár online. Szóval elég jó, nagyon szeretem!
2023. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Adminisztrációs munkám van, napi 5 órában jelenleg, otthonról végezhető, rugalmas munkaidővel.
2023. jan. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Home Office
2023. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pedagógiai asszisztens lettem, ameddig otthon voltam a gyerekekkel, nagyon könnyen felvettek a gyerekek ovijába. Pénzben nem hatalmas, ez tény.
2023. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
Feleségem aranyásó.
2023. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!