Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálsz, hogy ne szakadjo...

Mit csinálsz, hogy ne szakadjon el a cérna (gyereknevelés- anya ideges lesz? De ha mégis, mi történik?

Figyelt kérdés

Próbálok tudatosan odafigyelni, hgy ne egyik pillanatrol a másikra akadjak ki, ha pl az esti lefekvés/alvás nem úgy sikerül, ahogy kéne, de... Nem megy. Gyűlik gyűlik a dolog és ha elérek egy szintet es rájuk üvöltök, akkor mindenki 1 pillanat alatt tudja, hogy hol az ágy/takaró. Aztán jön hogy sirdogálnak. Pedig szóltam 1*,2* 10*, 100* és meg se hallják.

:((( És utána olyan szr... Így elaludniuk. De mit tudok máshgy csinálni, egyszerűen meg se hallják.


Próbáltam így, úgy, több időt hagyni az esti dologra, külöb altatni a kettőt, volt már bűnti emiatt ami 2 napig jó aztán mintha mi se történt volna.. Stb



2023. jan. 15. 21:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
79%
Hát kiabálok - de ezt is telibe szrják!!
2023. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
94%
Túl sok benned a feszültség azt kéne valahogy kezelni.
2023. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Ezt ők generálják, nem rajtuk vezetem le a mást
2023. jan. 15. 22:03
 4/37 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is énidő kellene neked, meg pihenés. Én könnyebben megőrzöm a türelmem, ha arra gondolok, hogy altatás után ráérek nyugodtan olvasgatni, az első éjszakai kelés a páromé. Vagy ha tudom, hogy hétvégén lesz egy csöndes napunk, amikor a gyerekek nem lesznek itthon. És persze folyton emlékeztetem magam, hogy sok dolog, amit szeretnék, még nem várható el tőlük.
2023. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Sajnos én tudok ugy kiabálni, hgy megijednek :( Néha azt kivánom bár leszrnák
2023. jan. 15. 22:04
 6/37 A kérdező kommentje:
Minden este van 1-2 óra énidőm. Ráadásul a fürdést apa csinálja, szoval az elején még teljesen higgadt vagyok
2023. jan. 15. 22:05
 7/37 anonim ***** válasza:
82%

az is baj, ha már lesz.rják, mert az azt jelenti, hogy hozzászoktak.

Mennyi idősek?

2023. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
37%
Tehát van énidő, van segítség, mégis rendszeresen üvöltözöl? Akkor indulatkezelés segítene főleg. Meg esetleg az, ha apuka határozottabban lépne fel ilyenkor. Normális szülő nem engedi, hogy alaptalanul idegbetegen üvöltsenek a gyerekével. Ha nem tudsz magadon uralkodni, meg lehet kérni, hogy ilyenkor nyugodtan kísérjen ki a konyhába megnyugodni.
2023. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Nem idegbetegen üvöltök. Csak hirtelen hangosan dühösen és határozottan 1 még mondatot. Lehet ez másnál teljesen mindennapi dolog de engem zavar.
2023. jan. 15. 22:40
 10/37 A kérdező kommentje:

De igen igazad van amugy, indulatkezelés segíthet.

Türelem témakörbe akartam olvasgatni, de az indulatkezeles lehet jobb

2023. jan. 15. 22:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!