Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy a...

Éreztétek már úgy, hogy a gyereknevelés időnként elviselhetetlenül nehéz tud lenni?

Figyelt kérdés
Én a csecsemőgondozást éreztem nagyon nehéznek a kialvatlanság miatt

2023. jan. 17. 17:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a kamaszkor sokkal nehezebb.
2023. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
96%
Kamasz gyerekem van, meg egy kiskamasz. Nekem az idősödő anyámmal sokkal nehezebb, mint a gyerekekkel valaha is volt.
2023. jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
95%
Kitartás. Már csak 18 év van hátra s felnőtt lesz.
2023. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem, de még csak 10 éves a lányom.
2023. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%
Nem időnként, hanem folyamatosan! 9 éve egy pokol az egész!
2023. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
15hónapos a lányom, 3.5 éves a fiam. A csecsemőkor ehhez képest leányálom volt.
2023. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
5 és 3 évesek. Minden napot annak érzek.
2023. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
13%
Inkább 100 csecsemő, 10 év kialvatlanság, mint egy kamasz... Konkrétan elviselhetetlenül nehéz...
2023. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Akik a kamaszkort írták - ki tudjátok fejteni kicsit bővebben? Mi még nagyon távol vagyunk tőle, én meg nem voltam túl nehéz kamasz (se a barátaim különösebben), jó nyilván voltak viták de azért nem úgy emlékszem vissza, hogy teljesen kikészítettem volna a szüleimet. Szóval miben nyilvánul ez meg nálatok?
2023. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Egészen egyszerűen meg van bolondulva a gyerek.Semmi nem jó, mindenre élből fintorogni kell.Visszabeszél,nem csak itthon az iskolában is,ebből adódóan ott is panasz van rá.Nem akar tanulni,mindenért könyörögni kell.Csavarogna,ha engedném,de nem engedem, ezért is rossz vagyok.Testvéreivel állandóan harcol.Mindegy miért,csak beszóljon.De van olyan nap is,mikor maga a megtestesült kisangyal.Egyik este bevásárlásból arra jöttünk pl haza,hogy felmosott,bepekolt a mosogatógépbe,és még a fürdőbe is megcsinálta a gyors verzióját a takarításnak.Van mikor magától jön jókedvűen segíteni a főzésbe,vagy a ruhahajtogatásba.Szóval kiszámíthatatlan,de vagy angyal,vagy ördög.Mikor ördög, akkor szoktam mondani,hogy ha ezt nem növi ki,azt valamelyikünk nem éli túl🤣
2023. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!