Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy a...

Éreztétek már úgy, hogy a gyereknevelés időnként elviselhetetlenül nehéz tud lenni?

Figyelt kérdés
Én a csecsemőgondozást éreztem nagyon nehéznek a kialvatlanság miatt

2023. jan. 17. 17:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%

Enyém is ment neki merőlegesen a dolgoknak. Elengedtük este 10-ig, hazajött éjfélkor. Oké, maradjon éjfélig, hazajött reggel hatkor. Ruhák körül ment a cirkusz; amint megkapta, 24 óra múlva félre lökte és másikat követelt.

Ma már van egy diplomája, 3 nyelvvizsgája, szerető férje és egy kislánya. Vezető beosztásban dolgozik, de azok az évek...grrr...

2023. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
29%

Ismerősök, barátok elmondásai alapján, + amit 1-2 gyerekes családnál látogatás- és az ott tapasztaltak alapján, az egész egy horror. Ezért egyre inkább úgy néz ki, hogy nincs semmi amiért megérné bevállalni ezt a macerát 18, 20 évre.

Részvétem azoknak akik nem gondolták át eléggé a gyerekvállalást, és most szenvednek a döntésük miatt.

2023. jan. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
88%
Kisbaba korszak az alvashiany miatt volt nehéz, a kisgyermekkor a hisztik miatt. Most meg itt a kamaszkor...
2023. jan. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
12%
Igen, már csak attól is, hogy valaki mesél róla, vagy éppen látom, ahogy alapvetően jó gyerekeket hajkurásznak körülöttem. Bőven elég ennyi is hozzá, hogy magamat ne akarjam elviselhetetlenül nehéz helyzetbe hozni.
2023. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

Pasi vagyok és nincs gyerekem.

Sose értettem azt,hogy hogy nem tud valaki aludni a baba mellett.

Nem szabad reggel hagyni aludni a babát,aludjon este mikor én is.

Ha én napközben alszok persze hogy nemtudok este aludni.

2023. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
72%
Jólvan utolsó, köszönjük, hogy felnyitottad a szemünket.
2023. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
72%
#15, hahh, ezek szerint te még nem jártál örömtáncot, ha végre elaludt a ded, és mászkáltál lábujjhegyen, hogy ez maradjon is így..:)
2023. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
63%
Jól pontoznak a vérmamik megint. Aki meg gondolkozott előre, és most szenved a saját gyereke mellett, az fel van pontozva, aki meg nyitott szemmel járt, látta már kívülállóként mire számíthat az le van húzva a sárga földig
2023. jan. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
32%

18*

Igazad van

Egyetértek veled

2023. jan. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

#19: Egyem a zuzádat, köszönöm a lelki támogatást :D


#18

2023. jan. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!