Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállalás kapcsán lenne...

Gyerekvállalás kapcsán lenne pár kérdésem. Kifejthetem lentebb?

Figyelt kérdés

Leendő apukaként fordulok hozzátok.

Hogy is mondjam.. én már nagyon várom azt, hogy legyen gyerekünk és szeretném páromat mindenben segíteni.


Mi az ami már sok? Mi az, amire sokan vagytatok volna, de nem kaptátok meg?

Előre berendezni tényleg nem lehet a szobát?

Már kinéztem az autós biztonsági ülést is a kisgyereknek. Ezt sem szabad előre?

A vizsgálatokra elkísérjem páromat, avagy ne? Egyáltalán elkísérhetem? Vagy van egyáltalán keresni valóm ott?


Egy eléggé aggódó típus vagyok, igyekszem nem túlzásba vinni, ezért szoktam felállítani magamnak, hogy hol a határ.


2023. jan. 21. 23:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Ott a határ ahol a p@rod meghúzza.

Ezeket vele kell megbeszélni, hogy szeretné hogy elkisérd, vagy te szeretnél e velemenni stb.

Az meg hogy mit veszel meg rendezel be az is a te dolgod 25 hét után már azért ellehet kezdeni vásárolgatni.

14.héten nekünk már meg volt a baba kocsink🙈

2023. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy balszerencse, ha előre megvesszük.
2023. jan. 21. 23:41
 3/16 A kérdező kommentje:

Pedig én már a szobabútorokat lesem 😁😁😁😁😁

Babakocsit, gyerekülést

2023. jan. 21. 23:42
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Én nem vagyok babonás.

Biztos nem azért lesz bármi baja mert veszel valamit.

2023. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy, de mintha kicsit túlgondolnád a dolgokat.:) Mondom nálunk, hogy volt.

26-27-ik hét körül lehettem, amikor elkezdtük berendezni a szobát és babakocsit, autósülést nézegetni. Van aki elővigyázatosságból nem sieti el, mi például azért nem kezdtük el előbb, mert addig olyan rosszul voltam, hogy az utolsó utáni gondolatom volt a baba szoba és az autósülés. :D

Ami a vizsgálatokat illeti nálunk párom mindenhova bejöhetett, a 9 hónap alatt talán 2 vizsgálaton nem volt ott, ez nekem jól esett, hogy mindenhova elkísért.

Amit tehetsz, hogy nem aggódod túl a dolgokat , a te és a feleséged miatt sem és, hogy ahol tudsz, ahol igényt tart rá segítesz neki. Pl házimunka, bevásárlás stb stb… és néhanapján egy jó hátmasszázs csodákra képes!:)

Üdv

2023. jan. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem szeretné, ne vedd meg ennyire előre.

Nem lenne jó, ha emiatt lenne rossz kedvű.

2023. jan. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Várandós már a párod? Nem egyértelmű a kérdésből, de ha még nem, akkor valóban korai lenne ezeket megvenni, de az nagyon jó, hogy ennyire lelkes vagy :) amúgy én is azt gondolom, hogy ezt egymással kell megbeszélnetek,ha a párod még korainak érzi, ne eroltesd
2023. jan. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudtam illik-e/szabad-e elkísérném. Azért kérdeztem. Természetesen ő örülne neki, S én is hogy nem maradok ki semmiből.


7# még nem tudjuk biztosan.

2023. jan. 21. 23:56
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kísérd csak el, ha tudod.

Az a kórházon múlik, hogy beengednek-e vele, illetve meddig maradhatsz.

Ha valami komplikáció lenne, általában nem nagyon szeretik, ha a szakembereken kívül más is van ott. Olyankor igyekezz nyugton maradni, te ne legyél rosszul, és tedd azt, amit az orvosok mondanak. Ha kiküldenek, menj ki.

2023. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy, hogy egyáltalán nem biztos , hogy várandós e felesleges elkezdeni vásárolni. Nagyon jó, hogy így lelkesedsz, de szerintem várjatok legalább addig amíg bebizonyosodik maga a terhesség. Igaza van a feleségednek, jobb lenne kicsit várni.
2023. jan. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!