Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kis korkülönbséged szülők, ti...

Kis korkülönbséged szülők, ti is megkapjátok ezt?

Figyelt kérdés

2 gyerekünk van. 1 és 3 évesek. A 2gyerek közt volt egy vetélésem. Minfet terveztük (vagyis a terhességeket, a vetélést nem) több gyereket nem akarunk.

Ma a 3.embertől kaptuk meg az elmúlt időben, hogy mi biztos éjjel nappal szexelünk, hogy így születtek a gyerekek.

Mintha 2 gyerek mellett amúgy lehet éjjel nappal szexelni 🤦‍♀️

De most komolyan. Ha valaki így szül, egyből azt kell levonni belőle, h mint a nyulak, csak azt csináljuk éjjel nappal?!


Hogy reagálnátok rá? Én csak lefagytam kb minden alkalommal.


2023. jan. 24. 20:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
De bírom, hogy minden ilyen hasonló jellegű kérdéshez oda kell pofátlankodnia egy Csok-os suttyónak 🤔🤔🤔
2023. jan. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy 12.Nem ellünk,hanem világra hozzuk a vágyott gyerekeinket.Neked miért fáj ez,ha tőled semmit nem kértünk.Nekünk az 5 gyerekre se csok,se babaváró nincs,mert előbb voltak a gyerekek,mint ezek a lehetőségek.Amúgy meg az se fájjon senkinek ha valaki felveszi,lehet bárkinek szülni 3,vagy több gyereket.Itt meg pont nem panaszkodik egyikünk se,hanem indiszkréten a hálószobai szokásainkra célozgatnak.Kinek mi köze hozzá,hogy hány gyerek mellett mikor,naponta hányszor,hogyan?Csak egy bunkó kérdez ilyet.
2023. jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
62%
Jah,te vagy az épeszű 12.Neked nem kötelező gyereket vállalni úgy egyáltalán.De ha pujának hívod a gyerekeket, akkor mit keresel a gyereknevelés kategóriába?Te valamit kompenzálsz ezzel?Vagy miért vagy ennyire dühös? Elhiszem hogy van aki 1-el se bír,de miért baj,ha valakinek még több van?
2023. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem tartozók neked sem magyarázattal.Nem tinédzserként szültem,és nem vagyok cigány sem.Erre céloztál.Egyszerűen az álmom volt a nagy ,boldog család.Ehez meg is teremtettünk a férjemmel mindent.Dolgozunk,dolgoztunk is mindig.Igen én is teljes állásban az 5 gyerek mellett.Nem gondolom,hogy felelőtlen vagyok.Nem a semmire potyogtatunk.Olvashattad,hogy régen megteremtettünk mindent mire a gyerekek érkeztek.Hogyan?Kemény munkával.Te sajnos egy besavanyodott rasszista nem is tudom mi vagy.
2023. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!