Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen név lenne?

Szerintetek ez milyen név lenne?

Figyelt kérdés
Nem vagyok biztos hogy ez a név anyakönyvvezehető-e, viszont nagyon meg tetszett a feleségemnek és őszintén nekem is, viszont a vezetéknévvel lehet kissé érdekesen hangozna. Szóval a név maga Szeredi Koda lenne. Szerintetek ez nagyon béna vagy hülyén hangzik?

2023. jan. 25. 07:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

Túl sok Mackótestvér mesét toltatok mi? 😂

Őszintén? Nevetséges.

2023. jan. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem Magyarországon élünk, meg mi kifejezetten uniszex nevet szeretnénk adni. Esetleg valami tipp?

De köszönöm az eddigi visszajelzéseket is.

2023. jan. 25. 09:00
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

Ez kislány név nem unisex :D

Amug nekem is a mackótestvér jut eszembe.Szerintem annyira nem olyan passzos a név de nektek kell hogy tetszen nem.itt az embereknek

2023. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha krisnások vagytok, elmegy, eddig ott hallottam ezt egyedül, akkor sem magában.

Egyébként rettenetes. Nekem a Kotkoda jut eszembe róla.

2023. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem Magyarországon éltek, miért egy magyar oldalon kérdezitek meg, hogy ez milyen név lenne? Kérdezzétek annak az országnak egy hasonló kérdezz-felelős oldalán, ahol éltek. Mert ennek így semmi értelme. Egyébként nekem is a Mackótestvér jut eszembe erről a névről, nagyon-nagyon fura, de becenévként elmenne, tehát aki azt javasolta, hogy legyen pl. Konrád (vagy mondjuk Kornél/Kornélia ha lány), azzal értek egyet. Mármint ha Magyarországon élne. Külföldön meg a külföldi névadásoknak megfelelően add vagy ne add. Gondolom azért akartok uniszex nevet, hogy a gyerek majd később eldönthesse, milyen neműként akar élni, és ne okozzon problémát a névváltás, de mi van, ha a gyerek nem fogja szeretni ezt a nevet eleve? Erre az uniszexségre azért sem érdemes rápörögni, mert sok olyan név van, ahol a fiú és lány változat alig különbözik, és/vagy ugyanúgy lehet becézni pl. Gábor, Gabriella - Gabi; Kamill, Kamilla; Alex, Alexa; stb.
2023. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeredi Koda olyan japánosan hangzik, de nem adható Magyarországon, csak Kada vagy Kolta fiúnévként illetve Kora lánynévként...
2023. jan. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!