Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tervezett gyermek esetén...

Nem tervezett gyermek esetén apuka mennyi idő alatt barátkozott meg az új jövevény érkezésével?

Figyelt kérdés
Védekezés mellett jött össze, már nem terveztünk több gyereket. 14 hetes, 3 hete tudjuk, hogy terhes vagyok. Még tart a mosolyszünet, amit nem értek, hiszen közösen vagyunk benne "hibásak". Ha már megszületik a kicsi, akkor egyszerűbb lesz neki?
2023. jan. 28. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Erre mondjuk nem a mosolyszünet a megoldás.

Tekintve, hogy már túl vagytok a 12 héten, megszakítani nem lehet a terhességet, ezt el kell fogadni nem pedig durcizni.

2023. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Persze, egyszerűbb, ész neki. Majd fizeti q gyerektartast 18 évig, közben pedig magasról lekakkantja a gyereket.
2023. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Én a kapcsolatunk 3. napján estem teherbe, ő jobban fogadta, mint én...
2023. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha 3 hete tudjátok, még lehetett volna talán valamit tenni, de nem ismerem az adminisztrációt. Ha azért lett megtartva, mert te akartad, ő nem, akkor neki nehéz lehet feldolgozni. Ha meg születik, nyilván megbarátkozik vele, mert az övé, de te ismered.
2023. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nevelőapám az öcsémet a mai napig nem tidja feldolgozni. Pedig már 12 éves...
2023. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Nyilván nehéz feldolgozni, hogy egy ilyen, egész életre szóló döntésből kizártad. Nem is biztos, hogy valaha fel fogja (én nem tudnám). Kezdhettek párterápiára járni, ha olyan a viszony. De te ismered, nem mi
2023. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%

6-os: milyen döntésből zárta ki? 11 hetesen derült ki, hogy terhes, 12. hétig lehet elvetetni, nem fér bele egy hétbe a procedúra. Védekeztek (mondjuk nem tudom milyen módszerrel), egyikőjük sem hibás, felelős, vagy ha szar módszerrel, akkor mindketten. Ha ennyire nem akart már gyereket, akkor vaszektómiát lehetett volna kérni, nem most kell mosolyszünetest játszani.


Beszélj a férjeddel.


A következő opciók vannak még:

- elválik,

- megszülöd és örökbe adjátok,

- megszülöd és megtartjátok, de ha e mellett döntötök, akkor VALÓBAN el kell fogadnia. Ha úgy érzi nem tudja feldolgozni, menjetek párterápiára, menjen pszichológushoz, mert a legrosszabb, hogy megszületik a gyerek és egész életében azt fogja érezni, hogy nem kívánt, felesleges, kolonc.

2023. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

#7: Szokták mondani, egy nő mindent el tud követni ha gyereket akar, vagy ha nem akar...


Igen, kifogás az van, védekezés mellett, három hete tudjuk, de nem oldjuk meg...


#6

2023. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

De ez csak feltételezés részedről, hogy a nő szándékosan esett teherbe.


De hogy oldaná meg? 14 hetes terhes, 3 hete, tehát 11 hetesen tudta meg - mit, hogyan kellett volna megoldania?

2023. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

"Ha ennyire nem akart már gyereket, akkor vaszektómiát lehetett volna kérni, nem most kell mosolyszünetest játszani."


Ugyanaz a feltetele, mint a női művi meddove tetelnek, ergo alap a már meglevő minimum 3 gyerek, de ne zavarjon

2023. jan. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!