Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nagyon szeretem a feleségemet,...

Nagyon szeretem a feleségemet, de kiderűlt, hogy meddő. Hosszú évek óta nagyon szeretnék saját gyermeket és ez az érzés csak egyre jobban erősödik bennem. Örökbe fogadni nem akarok. Ti hogyan kezelnétek ezt? 34F

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal évek óta próbálkozunk a családalapítással. Az elején gyorsan teherbe is esett azonban egy fertőzés miatt sajnos elment a baba. Mivel azonban utána két évig nem jött össze a baba elmentünk mind a ketten teljes kivizsgálásra ahol nálam mindent rendben találtak viszont sajnos a páromnak kialakul egy betegsége ami miatt nem tud teherbe esni és a lombik sem jöhet szóba. Nagyon szeretem, de gyereket is nagyon szeretnék, de örökbe fogadni nem akarok. Van köztetek olyan aki hasonló cipőben jár vagy járt?

2023. febr. 3. 15:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
74%
Mégis mi az, amitől meddő lett két év alatt?
2023. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
85%

Én úgy kezelném ha tényleg szeretem a párom és vele képzelem el az életem és a gyerekvállalást, hogy nyitnék az örökbefogadás felé ha tényleg ennyire fontos számomra a gyerek, vagy lemondanék a gyerekről.

Aki emiatt elhagyja a párját az nem szereti igazán.

2023. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem jöhet szóba a lombik? A méhe sérült meg? Nem tudná kihordani?
2023. febr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 A kérdező kommentje:
Ha nem szeretném nem ide írnék ki kérdést hanem elválnék. Szeretem, de a kapcsolatunk elején megbeszéltünk, hogy kinek mi a fontos mit szeretne a jövőben és a szeretet arról is szól, hogy ha valamelyikünk valami miatt boldogtalan azzal a másikat is azzá teszi.
2023. febr. 3. 16:12
 5/93 anonim ***** válasza:
96%

Hát, itt nincs nagyon középút.

Vagy megbékélsz az örökbefogadás gondolatával, esetleg azzal, hogy nem lesz gyerek, vagy el kell válnotok.

A tényeken ugyanis nem lehet változtatni. Ha nem lehet gyereke, akkor nem lehet.

2023. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
67%

Mi az a betegség, ami miatt nem jöhet szóba a lombik, ha egyébként egyszer már képes volt teherbeesni?

Ez tényleg érdekelne.

Mert amúgy erősen kamunak hangzik a kérdés.

2023. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 A kérdező kommentje:
Sajnos nem a kérdés lényeget ragadtad meg, nem fogom leirni a párom betegségét akkor sem ha ez egy anonim fórum. Nem lehet lombik sajnos.
2023. febr. 3. 16:18
 8/93 anonim ***** válasza:
79%

6: pl. Endometriózis. Sokaknak lombikkal is kb. 10% esélyt mondanak.

Miért lenne kamu? Nagyon sokaknak a sokadik lombik se sikerül.

2023. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
7%
Váljatok el és keress egy olyat aki eleget tud tenni női és házastársi kötelességének. 34 évesen egyáltalán nem vagy még elkésve.
2023. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
88%
Magyarországon illegális a béranyaság, közeli rokon azonban kihordhatja a gyereket vagy adományozhat petesejtet. Ha valamelyikőtöknek van lánytestvére, aki vállalná, járható út lehet. Sokan, ha elég pénzt tudnak félretenni, külföldön oldják meg a béranya keresést. A béranya keresőszóval egy csomó infót találhatsz a neten.
2023. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!