Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mire jó a kismama nadrág?

Mire jó a kismama nadrág?

Figyelt kérdés

Minden terhes hord ilyet?

Én most vettem egyet de a hasamnál nem a legkényelmesebb…


2023. febr. 3. 17:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Olyat vegyél ami rugalmas anyagú jeggings szerű és a derekánál két oldalt van rugalmas gumis rész. Nekem ez nagyon kényelmes volt kis hassal se lógott és egész végig rámjött.

Aminek ilyen anyag van a hasrésznél pluszban az kis hassal lecsúszkál de utána se a legjobb.

Én nagyon sokáig a sima nemterhes nadrágjaimat hordtam, mondjuk én nem is puffadtam egyáltalán.

2023. febr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a bonprixet, most akció van.
2023. febr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hogy beleférjen a végén a hasad :). Nem minden kismama hord ilyet, normál nadrággal is lehet trükközni. Nekem pl. a szülés előtt 3 héttel még be lehetett gombolni a hasam alatt a sima nadrágomat, a végére pedig beraktam egy gumis bővítőt, egyik sem volt kényelmetlen. De vannak nagyon jó kantáros és gumis derekú nadrágok, a testvérem mindkét félét szerette.
2023. febr. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kisebb hasra olyanokat keress, ami nem az a ciciig felhúzós kismama nadrág, hanem oldalt van benne 1-1 gumi rész. Illetve nekem terhesen és nem terhesen is a lelosi leggingsek a legjobbak itthonra (én a falubeli babakocsis sétákon meg játszótéren kívül nem hordom utcara a leggingseket). Kismamakent vettem a "nagy" méretből, de nem terhesen is kényelmes, nem esik le rólam pedig vékony vagyok, de annyira jól felveszi az alakot.
2023. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!