Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy anya miért dönthet úgy,hog...

Egy anya miért dönthet úgy,hogy visszamegy dolgozni a másfél hónapos babája mellett napi 8 órában a munkahelyére?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen oka lehet? A férj jól keres, valószínűleg a pénz miatt nem. Végtelenül elszomorító dolog, egy rokonommal történik de nem mondja el miért csak így döntött és kész. Napi 8 órában van a munkahelyén addig a férj vagy a nagyszülők vannak a gyerekkel.
2023. febr. 3. 18:29
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
80%
Lehet nem jár neki csed/gyed, így ő megy vissza, apuka meg marad otthon gyeden.
2023. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
39%
41, ez ott sántít, hogy apuka csak a gyerek ~féléves korától lehet gyeden, előbb nem.
2023. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
71%
Nem sántít sehol. Gyesen lehet vele apuka
2023. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 A kérdező kommentje:
Én nem értem amugy a gyakori kérdéseken lévő emberek nagy részét. Miért baj ha felteszem a kérdést ami érdekel, ezért van az oldal nem? Ja a másik persze minden ilyen kérdés kamu. Aki írta, hogy miért nem kérdeztem meg annak üzenem,hogy hát hogyne kérdeztük volna meg! Mindenki megkérdezte, de nem indokolja meg. Azt mondta ne haragudjunk de ez a saját döntése nem magyarázza meg. Viszont engem igenis érdekel miért dönthetett így mert ő az első akit ismerek,hogy visszament dolgozni. Előtte is dolgozott kb 5 éve már itt van, előtte tanult szóval ez az első munkahelye.
2023. febr. 4. 20:30
 45/61 anonim ***** válasza:
86%
Ha ennyire nyitott család vagytok és így is ez volt a válasz akkor pedig vélhetően valami mély lelki oka van és ennyi.
2023. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
89%

"Azt mondta ne haragudjunk de ez a saját döntése nem magyarázza meg. "


Nem is kell. Nincs hozzá közötök.


"Viszont engem igenis érdekel miért dönthetett így mert..."


Hát akkor így jártál, kíváncsian halsz majd meg. A kérdésre egyedül ő tudna választ adni, mindenki más csak tippel.

2023. febr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
74%
Számomra nonszensz hogy ez így ilyen formában létezik. Mármint ez a fajta kotnyelesség. Pont annyi közöd van hozzá, mint másnak ahhoz, hogy te miért ülsz otthon 1-2-5-15 évig.
2023. febr. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
14%

43, "Nem sántít sehol. Gyesen lehet vele apuka"

Persze és inkább éhenhalnak, mert annyira depressziós az asszony. Anyuka minimálbér, apa gyes, holott elvileg ő jól keres. Hihető.

2023. febr. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
55%

48!


ÉS????? Lehet anyuka mentális egészséges ér annyit apukanak, hogy inkább éhen haljon.

2023. febr. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
32%

Menj már! Komolyan elhiszed? Akkora baromság, hogy ilyet kitalálni is hülyeség volt.

Anyuka visszamegy ügyintézőnek a postára és attól meggyógyul, mi? Persze.

Ezer másik módja lenne, HA tényleg depressziós, hogy jobban legyen és fel se fordulnának addig.

Nem is kellene a gyerekhez érnie. Abból a pénzből amit munka nélkül kap, lehetne fizetett segítséget is fogadni és akkor apuka fizuja se esne ki.

Napi 8 óra ügyfelezéstől inkább csak mélyül a hangulata, főleg hogy hazamegy utána az idegen gyerekéhez.

Kamu az egész.

2023. febr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!