Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukak, ti benne lennetek ebben?

Anyukak, ti benne lennetek ebben?

Figyelt kérdés

Ha lenne egy lehetőség, hogy Apuka külföldön dolgozzon 3 hetet, utána 1 hét itthon, havi kb másfél millió forintért.

A kislányunk 16 hónapos, tesóprojektben voltunk, még nem tudom, hogy most összejött -e.

Alapból reggel korán elmegy és általában 5 körül ér haza, 4-500 ezer között keres, én a gyed-et kapom, ami 200 ezer. Úgy beszéltük, ha nem jön össze a kistesó, visszamegyek dolgozni.

Pest megyei varosban elunk családi házban, de olyan, mint egy falu. Kb semmi nincs itt, még emberekkel is ritkán találkozom, pedig sokat vagyunk kint. Baromi egyedül érzem magam és kicsit tartok tőle, hogy bekattannék teljesen. Anyósom nem lakik messze, szoktunk is találkozni, de ennyi kb. Tavasszal persze messzebbre is elmegyünk majd vonattal, de annyi a lényeg, hogy baromi egyedül érzem magam és megvaltaskent élem meg, ha a férjem hazaeer. Azért írtam le ezeket, hogy ennek fényében ti mit tennetek.

Neki a szállás, kaja, minden fizetve lenne. Nyilván hozzaszoknek én is mindenhez, de pl ha pont összejött most a kistesó, akkor megint más a helyzet.

A kapcsolatunkat nem féltem, nagyon-nagyon hiányozna, illetve a kislanyunknak is így eléggé kimaradna az életéből .

Elnézést, ha összevissza írtam, próbáltam a lényeget összeszedni.



2023. febr. 8. 12:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Mar volt szo nalunk is,hogy elmenne kulfoldre(9 eves es 9 honapos gyerekeink vannak)

Elvetettuk az otletet...nincs az a penz szamomra ami potolhatna a ferjemet...tudom,hogy o is szenvedne kint...nem minden a penz,legalabbis nekem(mondom ezt ugy,hogy nem vagyunk gazdagok,de azert nem elunk szegenysegben sem.)

2023. febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ér annyit a pénz, hogy szétszakadjon a család. Havi 1 hét együtt? A gyerekeinket is nagyon megviselné, mert imádják az apjukat. Inkább élünk szerényebben, de együtt vagyunk. Pedig mi bőven kevesebből élünk havonta, mint amit te itt leírtál
2023. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Van házatok, jól kerestek, mi nem elég, hogy megérné szétszakítani a családot?
2023. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
23%

Egyedulallo anya vagyok szuletesetol, mar iskolas. Tulelheto :)

Nem kell ennyire fuggeni egy masik szemelytol. Foleg ha ideiglenes.

2023. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Ez nem családi élet. A gyerekeknek az apa és az anya jelenléte kell, nem még több pénz.
2023. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőmék voltak ilyen helyzetben. A kislány 2 éves volt, a kisfiú meg pár hetes, amikor apuka elvállalt egy külföldi melót. Mondjuk náluk azt hiszem úgy volt, hogy csak havi 2x3 napra tudott haza jönni az apuka, nem egy teljes hétre. Fél évig bírták így, utána az egész család kiköltözött és kint kezdtek új életet.
2023. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a pénz, amiért ezt megtenné, vagy én akarnám,hogy kimenjen. Többet jelent,hogy ittvan, mint az,hogy 3szor többet keres,de alig van Velünk, az együttélésnek az a lényege,hogy együttélünk,együttvagyunk. A Te helyzeteben pedig van egy picid lehet lesz még egy és itt maradnál egyedül két picivel a hónap 3/4ében?
2023. febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp sem.
2023. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a pénz. Mi Pesten élünk , itt van tesóm, sógornőm családostul 10 percre. Nem lennèk egyedül. Lehet, hogy akkor könnyebben tudnànk házat venni. (Jelenleg esélytelen.) De így is azt mondom, hog y nem ...Nekem nem érné meg. Egyeltalàn nem. Ha a családunk megélhetése múlna rajta, akkor is megpróbálnànk más megoldást keresni. De nem hagynám, hogy szét szakadjon a család. Ezt az időt soha nem adja vissza senki. De nektek kell eldönteni. Nagyon sokan élnek így gond nélkül.
2023. febr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
76%

Probaljatok ki, ezt mas nem tudhatja.


Aztan, ki tudja hatha sikerul nektek is elmennetek innen, hogy a gyereknek legyen eselye normalis jovore.

2023. febr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!