Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyáktól/apáktól...

Egyedülálló anyáktól/apáktól kérdezem, akik nem vezettek- mentél már a gyerekekkel/kamaszokkal tengerparti nyaralásra?

Figyelt kérdés
Tapasztaltabbaktól kérnék praktikus tanácsokat, jó uticélokat, akár szervezett, akár vonat/busz/repülő és airbnb foglalásos, kempinges nyaralásokról. Remélem van egy két tapasztalt vagány szülő akitől tanulhatok! :)

2023. febr. 16. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha van lehetőségetek, akkor fogjatok össze baráttal/rokonnal, aki vezet és menjetek egy nagyobb autóval vagy kisbusszal. Jó, ha van autó, hisz az ember sokkal mobilisabb.

Egyébként mi már voltunk busszal Olaszországban, Velencében. Utazási iroda szervezésében. Oda érdemes bemenni és érdeklődni.

A tapasztalatom a következő: nagyon hosszú volt az út és nem álltunk meg akármikor pisilni. Ez gyerekekkel elég aggályos tud lenni. Az alvás is a buszban történt, ami nagyon kényelmetlen volt. (Délután 5-kor indultunk, másnap délelőtt érkeztünk meg.)

Csomagot nem tudtunk túl sokat magunkkal vinni, helyhiány miatt.

A busz a szomszéd településen rakott le, ugyanis Velencét csak hajóval lehet megközelíteni. Visszafelé pedig majdnem ottmaradtunk. Meg volt beszélve, hogy hol és hány órakor találkozunk, de akkora tömeg volt a kikötőben, hogy alig találtuk meg a mi csapatunkat.

Ja és amikor elindultunk hazafelé a busszal,nem volt névsorolvasás. Annyi lett kérdezve, hogy mindenkinek meg van a társa?

Szóval, én a buszos menetet nem igazán ajánlom.

2023. febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is javaslom, hogy keríts valakit(minket:D), akik mennének szintén. Én is egyedülálló vagyok egy 9 éves gyerekkel, külföldön még nem voltunk, idén csak egy horvát kiruccanásra gondoltam, megmutatni neki a tengert, Balcsihoz már rutinunk van.
2023. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor egyedülálló szülő voltam, Antibes-ban nyaraltunk, mert orkát akart látni a gyerekem, és ott van egy Marineland nevű ócenárium, ahol volt orka-show. Repcsivel mentünk, airbnb-n foglaltunk szállást. Szuper volt!
2023. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!