Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnál is a nagyszülő azt...

Másnál is a nagyszülő azt élvezi ha sír az unokája (csecsemő)?

Figyelt kérdés

Én nem értem ez miért jó. A baba azért sír mert rossz valami neki.

Anyós mondta amikor nálunk volt, hogy sírjon mert hallani akarja.

Hétvégén szüleimnél voltunk, és apám is mintha direkt csinálta volna, hogy sírjon a 3 hónapos gyerek. Aztán amikor elvettük tőle, hogy megvígasztaljuk (álmos volt), akkor meg nevetett folyamatosan azon hogy sír a baba. Aztán mérgemben megkérdeztem, hogy most mi olyan vicces. Válasz: mert milyen aranyos.



2023. márc. 9. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
99%
Nem. Szerintem ez debil viselkedés.
2023. márc. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindenkinél, csak a pszichopatáknál.
2023. márc. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem normális eszű emberek aggódnak ha sír az unoka.
2023. márc. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
99%
Anyósom is ilyen, de ő nárcisztikus személyiség, nem normális (orvosi értelemben)
2023. márc. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem kifejezetten a sírásnak örül, hanem meg akarja tapasztalni a babát vagy hogy mondjam. Mert ugye a pici babák még mást nem nagyon csinálnak. De szerintem se normális ne értsd félre, engem is zavarna.

Csak szerintem a maguk egyszerű/furcsa gondolkodása szerint ez ilyen kedves kíváncsiság akarna lenni.

2023. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sírjon a baba mert ő hallani akarja? Mond neki, hogy elöbb meghallgatnád az ő sírását.
2023. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Amikor megszületik, akkor is azt várod, hogy felsírjon. Akinek van nagyon beteg gyereke, az életét adná, hogy sírjon néha, mert azt jelenti, érzékel bármit is. Nyilván nem jó, ha sír egy baba, de nagyon sok esetben hozta a sírás azt a megnyugtató érzést, hogy minden oké.
2023. márc. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem normális. Nálunk senki se akarta megríkatni az unokákat.
2023. márc. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk is előfordult nem ilyen durva formába csak, hogy mondjad meg mosolyogtak hogy de jó hogy mondja de hát nem mondja hanem sír ember… ezzel kicsit kitudok kergetni anyósom a világból.
2023. márc. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Há én biztos nem vinném olyan helyre, ahol direkt bőgetik a kisbabámat, meg röhögnek rajta, ha sír. Később majd mi lesz, megüti, hogy sírjon, aztán kiröhöghesse? Szó sem lehet róla.
2023. márc. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!