Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi történik családsegítősök...

Mi történik családsegítősök által ha agresszív apuka visszakoltozik a családhoz?

Figyelt kérdés

Tesznek valamit?

Újra kivizsgáljak az ügyet?

Apuka állítólag teljesen oké már, inni se iszik annyit.... Anyukát pedig már nem bántalmazza.

Új esélyt kapott, de nagyon féltem unokatesóm és gyermekeit.

Gyerekeket is kérdeztem sunyiban jogy minden rendben e otthon, de mondtak hogy apa nagyon megváltozott "már nagyon szereti anyát".

Csaladsegitősök és a gyámügy is sajnos képben volt velük de úgy tudják anyuka csak a gyerekekkel el. Szerintem nem lett (még) közölve velük hogy apuka újra velük lakik igaz már normál "üzemmódban".


2023. márc. 14. 11:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól végzik a dolgukat, biztos vizsgálódnának, meddig tart apuka "normális üzemmódja".

Mert hát azt nehéz elképzelni, hogy gyökeresen megváltozott. Tartja magát ideig-óráig, aztán újrakezdi.

2023. márc. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Persze azért féltem őket.


Van valakinek csaladsegitos ismerőse akitől erre ratudna kérdezni esetleg?


Megköszönném.

2023. márc. 14. 11:43
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
hívj fel egy családsegítőt név nélkül, hátha
2023. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Áhh nem merek jobban belefolyni. Hazudni utalok.
2023. márc. 14. 11:48
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Ha újra iszik akkor újból az lessz mint előtte agresszív az alkohol kifogja hozni az igazi énjét sőt ha sokáig nem ivott nem kötöszködött akkor bizony nagyobb baj is lehet majd belőle mert amit addig magában tartott azt agresszív módon fogja kiadni magából..bár ne így legyen
2023. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én ezt értem 5ös. De a kérdés az, mi van ha a gyamügyes és a családsegítősök megtudja hogy vissza költözött. Mire erre a lépésük vajon?
2023. márc. 14. 11:52
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok! Ha ebből baj volt korábban és szóltak érte hogy nem maradhat abban a házban mint lakó akkor védelem alá veszik a gyerekeket! Ha nem szóltak érte akkor sűrűbben kifognak látogatni a családhoz hogy nincs e valami probléma már ha normálisak arra felé a családsegitősök
2023. márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Úgy tudom önként költözött el, nem kellett rá kérni.
2023. márc. 14. 12:07
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha újból inni fog és bántalmaz valakit a családból akkor már nem a családsegítőt kell hívni hanem Rendörség utána családsegítő...
2023. márc. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Ez volt a sorrend akkor is. Ezen már túl vannak.

Elkoltozott majd ugye lathatasra járt vissza uncsitesómékhoz a lakásra és akkor történt egy nagyobb fizikai bántalmazás. Rendőrség, látlelet, 60 napos tavoltartas, majd csaladsegitósök, gyámügyesek.

Úgy tudom bírói ítélet is van arról hogyan láthatta aztán a gyerekeket. Majd behálozta újra a unokatesóm és újabb esélyt adott. Így kerek a történet. Elnézést.

2023. márc. 14. 12:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!