Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy éve történt császármetszés...

Egy éve történt császármetszés, még nincs menstruáció, szoptatás, alhasi görcs. Probléma lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 éve született kislányom császármetszéssel.

Azóta nem jött meg a menstruációm.

Szoptatok még.

A 6 hetes kontrollon kívül tavaly sajnos elmaradt, hogy vissza menjek rákszűrésre, vagy bármilyen vizsgálatra nőgyógyászomhoz.

Kb 3 napja áttetsző nyálkás folyásom van, mint anno volt peteéréskor, viszont folyamatos görcs járul hozzá, mai nap pl egész nap görcsölt a hasam allja, valamikor kényelmetlen volt akár állnom is

.. le kellett ülnöm.


Azon kívül, hogy el megyek nőgyógyászomhoz valaki tud érdemlegeset mondani ezzel kapcsolatban? Kicsit aggódom.

Negatív kommentelők görgessenek tovább, köszönöm!


2023. márc. 15. 03:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam így indult be újra a peteérés, 1 hétig tartó menstruációszerű görccsel. Utána a szokásos módon 2 hét múlva megjött, de azóta is van, hogy ilyen fájdalmas a tüszőrepedés, csak nem tart ilyen sokáig, hanem pár óra, mint régen.
2023. márc. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Én csinàlnék egy terhességi tesztet is ha nem gumival védekeztek
2023. márc. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így jött meg először, csak hamarabb.

Szerintem ez a mensi lesz.

2023. márc. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!