Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én érzem túlzásnak...

Csak én érzem túlzásnak ezeket a nagyon beállított babafotókat?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, amin a gyerek nevetve néz a kamerába meg fekszik. Az tök természetes. De egyre több olyan posztot, videót látok, amin a baba ilyen természetellenes pózokba van beállítva a szülő igénye szerint, és ugye nem emléknek készül, hanem hogy kiposztolja social médiára. Gondolok itt ilyen bebugyolalt, hintaban alvo, meg holdon csungo babakra.

Láttam hogy készül egy ilyen kép, nyilván fizikai bántódása nem esik a gyereknek, de a fotós és a szülő is kénye kedve szerint tessze-tossza, közben sír, de akkor is el kell készülnie annak a képnek.. minden áron.


Ez csak nekem túlzás?

Nem azt mondom, hogy rossz a babafoto, mert én is hívtam fotóst anno, lőttem képeket, de én nem erőltettem a babára, amit nem akar. Kovezzetek meg, lehet én bagatellizálom túl. De még a háziállatokat se allitgatom így, hogy jól nézzen ki a képen. Nekem olyan érzés, mintha valami tárgy lenne olyankor.



2023. márc. 15. 21:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Én is láttam, hogyan készül ilyen kép: nem sírt egyáltalán, a fotós rakosgatta a félig alvó háromnapos gyereket. Semmi baja nem volt tőle.


Amúgy nem nézem az ilyeneket.

2023. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is tulzásnak tartom de akinek ez kell saját dolga csinalja.
2023. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen ilyen fotózásokat láttam azt azon nem volt bajuk a babáknak, mondjuk nyilván olyanról nem tennének ki videót amin ordít... De szerintem nagyon gázak az ilyen képek!
2023. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

A babáknak ez nem kellemetlen.


Engem sokkal jobban idegesít, amikor a baba neme miatt nagy hacacárét tartanak, lufi kipukkan, kijon a kék vagy rózsaszín, és a gyerekek (tesók) hisztirohamot meg dührohamot kapnak, mert nem a várt nemű tesó érkezik... Hát számomra ez hátborzongató...

2023. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem megalázó.
2023. márc. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 NTBS ***** válasza:
87%
Kicsit átestek a ló túloldalára.
2023. márc. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nincs bajom vele, cuki. De ne bazári majomként mutogassák már a gyerekeket.

Ez olyan mint a budoir fotó. Ki a frasz kíváncsi Julcsára a 6.ról hogy hogy feszít az ágyban bugyiban? Hányás

2023. márc. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
15%

Nem láttad, hogyan készül, különben nem írnál ilyen marhaságot, hogy sír de akkor is el kell készíteni.


Nem sír a gyerek - ha sír, akkor tökmindegy mert mindenért is sír :D


Amúgy cuki, de épp annyi az értelme, mint a 8 hónapos terhesfotóknak. Semmi.

2023. márc. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Na meg az a másik műfaj. A félmezkós fotózas
2023. márc. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk iyen fotózáson, műteremben, mert az asszony nagyon szerette volna. Én végig unatkoztam, de ő és a gyerek élvezték. Jó minőségű képek lettek, de látszik rajtuk, hogy beállított képek, nem természetes rajta kb semmi.
2023. márc. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!