Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » El kell menni ilyenkor orvosho...

El kell menni ilyenkor orvoshoz, vagy csak akkor , ha következő hónapban sem jön meg?

Figyelt kérdés

Nem voltam még ilyen helyzetben, 4 napja késik, terhességi teszt negatív sajnos.

Múlt héten végig levert voltam, szurkált, görcsölt a hasam, fájt a fejem. Az esedékes napon végig olyan érzésem volt, hogy mindjart megjön, de azóta se semmi. Néha egy kis hasszurka, illetve nagyon érzékeny vagyok . Nem tudom miért késik, nem vagyok stresszesebb , mint alapból, nem történt semmi, ami okot adnak rá. Úgy tudom van, hogy egyszer-egyszer kimarad. Ha így lesz, ilyen esetben mikor kell már orvoshoz fordulni?



2023. márc. 16. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha a következő sem jön meg. Persze a tesztet nem árt ismételni, amíg nem jön meg.
2023. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap és ma is hómező, ezt a részét már el is engedtem.
2023. márc. 16. 20:56
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Képet mutatsz ?
2023. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem fotóztam le, annyira egyértelmű volt, pedig forgatgattam én mindenféle fény felé
2023. márc. 16. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Eleg elmenni ha a jovo honapban sem jon meg...egyebkent gratulalok,te legalabb belatod,hogy negativ volt a teszted,nem toltogettel fel feleslegesen kepet,bemagyarazva magadnak,hogy mar bizony pozitiv halvanyan...ha tudnad mennyi ilyen ember van itt...
2023. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sok mindentől késhet. Pl múlt hónapban antibiotikumot szedtem és csomószor beteg voltam mert az ovis lányom hoz haza mindent. Amikor meg kellett volna jönnie, görcsöltem napokig, aztán elmúlt. És egy hétre rá jött meg. Én így 30 évesen már nem szoktam ilyeneken csodálkozni, mondjuk nem is próbálkozunk babával.
2023. márc. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdtünk próbálkozni 24-36 napra kezdtem menstruálni, pedig a próbálkozást úgy képzeld el, hogy havi 1-2x megpróbáltuk óvszer nélkül.


A babavárás ténye fel tudja borítani a ciklust teljesen.

2023. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!