Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatalok, akiknek még nincs...

Fiatalok, akiknek még nincs gyereke, de akarnak! Mikor fogtok gyereket vállalni? Mennyi idő múlva?

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez rossz kategória. Akinek nincs vagy még nem akar gyereket az nem olvassa ezt a topicot...leszámítva persze a gyerek elleneseket 🙄 mert azok mindig itt bizonygatják, hogy nekik milyen jó gyerek nélkül.
2023. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 éves koromra, ha sikerül egy stabil alapot biztosítani szeretném megszülni az első gyermekem. Mindenképpen 30 előtt
2023. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki úgy kezeli ezt mintha döntés kérdése lenne.


Én is úgy gondolkodtam, annak idején mint a 2-es válaszoló.

25 évesen volt már egy 5 éves stabil párkapcsolatom, de ő még nem akart gyereket.

Alig voltam 27 éves amikor végre elkezdtünk próbálkozni, épp betöltöttem a 29-et amikor volt egy sikertelen lombikunk, pár hónap és 30 leszek, úgyhogy 30 éves korom előtt már biztos nem lesz gyerekem.


A válasz, hogy mikor fogok gyereket vállalni?

Akkor, amikor Isten (vagy a jó szerencse kinek hogy tetszik) úgy akarja.

2023. márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem volna fiatal anya és feleség lenni. Úgy alakult az élet, hogy lassan betöltöm a 27-et, sosem volt kapcsolatom és szűz vagyok. Próbálok optimista lenni, de benne van a pakliban, hogy ez nem fog megváltozni.
2023. márc. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
19 vagyok. Nem tudom mikor, majd egyszer, ha olyanok lesznek a körülmények. Jelenleg még az is kérdéses, hogy egyáltalán elköltözni fogok-e a következő 4-5 évben.
2023. márc. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor lesz csávóm, és már alakulgat valami. :):) Én amúgy minél hamarabb szeretnék; ha megtalálom a megfelelő embert. Ha megfelelő, mert egyértelműen, kételyek nélkül full összeillünk; akkor szerintem ő is úgy van vele; hogy akár rögtön jöhet a baba. :):) Mostani kiszemeltemmel tényleg eléggé hasonló a személyiségünk ahhoz; hogy ez hosszú-távra is működjön, hosszútávu elköteleződés legyen belőle. És mondom, szóval, már alakulnak a dolgok. :):)
2023. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!