Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zorka, Szofi vagy Nina? Szeri...

Zorka, Szofi vagy Nina? Szerintetek melyik a legjobb név? Ezek a kedvencek de a döntés nehéz.😊

Figyelt kérdés
2023. márc. 21. 20:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
Mind a 3 nagyon szép
2023. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a Zorka tetszik a legjobban a 3közül. Utána a Nina, a Szofi nekem túl elcsépelt.
2023. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Nina, aztán Zorka. Szofi nem tetszik.
2023. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%

Zora/Zóra, Szofia (rövid o-val mindenképpen), Nina az jó, de lehet hosszabb alakban adnám Ninettaként. (Szofia rövid o-val mindenképpen)

De, szóval, ha csak ezek közül lehetne választani, hogy konkrétan csak ilyen becézett-szerű alakkal a Zorka meg a Szofi, akkor a Ninát választanám egyértelműen. Zorka meg Szofi nem lennék; de Zóra/Zora, meg Szofia már ugyanolyan szivesen lennék; mint Nina, meg Ninetta. És akkor amikor nem kell a hivatalos alak; otthon, meg barátoknak lehet becézgetni Zorkának meg Szofinak, de én hivatalos iratokon nem szeretnék így szerepelni. Nina az jó úgy, ahogy van, de én lehetséges, hogy Ninettaként adnám; de a Nina az így is jó, így is tökéletes.

2023. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Zorka tetszik a legjobban, aztán a Nina. A Szofi ebben a formában nem tetszik.
2023. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
*Jaj, ott az első rövid o-val-st ki akartam törölni, hogy egyben legyen, hogy az a 3 úgy egybe jó; és azért írtam oda le mégegyszer ♥
2023. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%
Mindegyik szép név, de a Nina szerintem Magyarországon nem túl szerencsés, a Szofi pedig tucatnév lett.
2023. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%

Nina céltábla név, kétféleképp is női nemiszerv lesz belőle különösebb kreativitás nélkül.

Szofi és Zorka túl becéző az én ízlésemnek inkább Zora és Szófia alakban adnám.

De ha muszáj ezekből akkor Zorka.

2023. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%
Zorka! A 3 közül ez tetszik legfőképp, sőt... Csak ez tetszik. Remélem tudtam segíteni :)
2023. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Nina
2023. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!