Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek volna esélyünk az...

Szerintetek volna esélyünk az örökbefogadásra?

Figyelt kérdés

Már 3 éve szeretnénk gyerköcöt és nem jön össze! Már elgondolkodtunk egy pici örökbefogadásán. Én kb . 80 körül keresek a férjem pedig 110 körül. Én 26 vagyok ő pedig 38 lesz jövő februárban. A helyzetet súlyosbítja az a dolog, hogy eltellik még 3 év és vissza kell fizetnünk 2 gyerek után a szocpolt amit felvettünk az építkezésnél.

Most azt fogjátok mondani, hogy csak ezért akarunk örökbefogadni de ez nem igaz azért szeretnénk legalább egy kisbabát hát kb olyan másfél éves korig.Szerintetek? Gondolom mindenképp meg kellene említeni a szocpolt nem kéne elhallgatni de ez biztos ront az egész helyzeten mert így ők is azt hiszik. És azt se tudom ha fel is vennének minket a listára hány évet kellene várni kb. És mennyibe kerül a tanfolyam. Légyszi csak tényleg az válaszoljon aki biztosakat tud mondani. Fontos lenne!!!


2010. okt. 7. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Szia. Itt az első választ én írtam. A tanfolyam ingyenes. És igen, sajna, ha megemlititek a szocpolt, az rontani fog, mert tényleg azt fogják hinni, hogy amiatt akarjátok (főleg) az örökbefogadást.

2010. okt. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem igen. az már, hogy milyen gyorsan sikerül babát kapnotok, az más kérdés. egy ismerősöm fogadott örökbe a férjével: csak annyi volt a kérésük, hogy újszülött legyen (lehet roma, bármilyen származású) és közel 3 évet vártak rá. ha kisgyereket is szívesen örökbe fogadnátok, akkor gondolom ennél gyorsabban megy.
2010. okt. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!