Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Frontin szedése terhesseg alatt?

Evi1199422 kérdése:

Frontin szedése terhesseg alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 4 hetes lehetek kb 2 pozitiv tesZtet kaptam. Panik beteg vagyok pár eve es 1 szem frontint vettem be minden reggel.. miota tudom terhes vagyok barmilyen nehez is mar csak feleket szedek, aztan negyed es vegul semmit! Ez a cél..

Az lenne a kerdesem hogy volt aki szedte terhesseg alatt , lett valami baja a gyereknek? KosZonom a valaszokat.



2023. ápr. 21. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj ez a pszichiáterhez akinél vagy és mondd hogy szeretnéd letenni. Nőgyógyászodat már holnap reggel hívd fel hogy mi van... Jó lenne elhagyni a gyógyszert mihamarabb!! De ebben az orvos tud segiteni
2023. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Frontint nem szedhedsz terhesen. Egyaltalán. Kísérletezgetni akarsz vele??

Senki nem szed frontint terhesen, ilyen ember itt nem fog neked válaszolni.

2023. ápr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy egy ilyen okos nő ide fog nekem kommentelgetni! Erre nem voltam kivancsi nem tudsz a kerdesre valaszolni, amit feltettem akkor irogassal máshová de nekem nem!!!
2023. ápr. 22. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!