Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség alatt más nőkkel...

Terhesség alatt más nőkkel beszélget?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg, hogy a párom a terhességem alatt más nőkkel is beszélgetett, kicsit felzaklatott a tény, mert akkor elég jó volt a kapcsolatunk, minden tőlem telhetőt megtettem. Terhesen bevásároltam főztem neki, mindennap, volt reggeli ebéd vacsora, plusz desszert, takarítottam, mostam, szóval tényleg úgy érezem, hogy kitettem magamért, és ebben az időszakban írogatott más nőknek, na miután a gyerek megszületett, a kapcsolatunk kb egy repülőgép katasztrófához tudnám hasonlítani, szerintem már az fix hogy meg is csalt, persze erre bizonyíték nincs. Na de, a lényeg, én ebben az időszakban többször is felajánlottam neki, hogy folytassuk külön utakon, mert láthatólag nem tesszük boldoggá a gyerekkel, ezt viszont nem akarta. Most azon gondolkodom, hogy ez ne csak egy ajánlat legyen... de mivel gyerek is van nem akarom túlreagálni se. Mi a véleményetek? Ti mit tennétek?


(Tudom hogy nem ide tartozik a kérdés, de remélem hogy itt a szülőktől tudok érdemi választ kapni, mert könnyű lenne ezt eldönteni, ha nem lenne gyerek, de így nekem nehezebb)


2023. máj. 11. 22:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Hat semmi konkrét nem derül ki az irasodbol. Pl milyen jellegű üzenetek voltak, közös ismeros e a hölgy vagy korabban is ismerte e esetleg? Mibol gondolod h megcsalt?

Nem bántásból irom de egy gyerek érkezése a legtöbb kapcsolatot megviseli az elejen. Nem tartom kizártnak azt sem hogy csak a hormonok es a szules utáni baby blues játszik veled..

2023. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Olyan ismerősére írt akivel régebben szexelgettek, pont olyan stílusban amit ismerek miről szól... és persze a nő is. Most nyílván nem szeretném leírni mi volt az üzenetben, de ismerem a párom lány-barátait, és ő nem a barát kategóriában volt/van.
2023. máj. 11. 22:22
 3/27 anonim ***** válasza:
42%

Én tényleg nem akarlak bántani, de abban mit kell kihangsúlyozni, hogy te terhesen bevásároltál, főztél és takarítottál?! Más is ezt csinálja, sőt még mellette dolgozik is és lehet van még 2 másik gyerek akár.

Az első gyerek a családban mindig hatalmas próbatétel. Miért akarod kitenni? Tudsz valami konkrétat?

2023. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Azért kell kihangsúlyozni mert nem volt elhanyagolva..
2023. máj. 11. 22:29
 5/27 anonim ***** válasza:
59%
Egy férfinak nem házvezető nőre van szüksége. Baromira nem érdekli, hogy mosol főzől stb. Érzelmekre és jó szexre.
2023. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Na most ne ragadjunk már le légyszíves... ebben az időszakban 30 hetes terhes voltam, úgy éreztem egy zabszem nem fér a testembe, nem hogy egy pénisz, de ennek ellenére volt szex. De akkor jól értem hogy az nem para hogy kezdeményezett egy volt szexpartnerével míg a terhes asszony otthon főzött mosott neki? Mert akkor tényleg kurvára fordítva ülök a lovon
2023. máj. 11. 22:41
 7/27 anonim ***** válasza:
13%
De az gáz egyébként, meg az is gáz hogy el vagy ájulva magadtól mert vezeted a háztartást.
2023. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

7# Ilyet hol írt a kérdező? Fáradt vagy már? :D

Kérdező,de gáz. Nálunk veszélyeztetett lettem és a félidőtől nem volt szex,plusz a 6 hét,de esze ágában sem volt más nőkkel sem beszélgetni,sem kavarni,hanem miattunk aggódott,segített. Aki itt a szexet írja,gondolom ott olyan kapcsolat van,ahol az egyik fél súlyos betegen kórházba kerülne hetekre akkor is megcsalná a párja. Sajnálom az ilyet inkább. Nekem ez nem fér bele,de szerencsére a férjemnek sem fordítva. Tiszteljük egymást. Persze a gyerekünkkel vagyok várandós ő meg nőkkel flörtöl,akinek ez normális annak egészségére. :D


Bevallotta egyébként,hogy megcsalt? Vagy mit mondott ezekre mikor átbeszéltétek kérdező? Meg sok részlet nem derült ki. Hány hónapos a pici?

2023. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem akarsz vele együtt élni, akkor szakíts. Nem vagy köteles együtt élni senkivel, akivel nem akarsz, és nem kell hozzá az engedélye. Hogy ő mit akar, az teljesen mindegy. De ne az legyen az indok, hogy szóbaállt más nővel, mert az nem indok. A megcsalás lehetne az, csakhogy arról nem tudsz semmit. A gyereketek, akit egyedül fogsz felnevelni, viszont egy felelőtlen anya szerencsétlen áldozata, aki úgy csinált gyereket, hogy nem is szerette a férfit. (Ha szeretted volna, nem ilyen stílusban beszélnél róla. A takarítás pedig mínusz nulla jelentőségű. Nem vagy hős!)
2023. máj. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy el vagyok ájulva? 🤔 én csak leírtam hogy mi volt és hogy miért gondolom hogy ha abban az időszakban amikor minden happy volt is el akart kalandozni, akkor ami utána jött tuti hogy volt rosszabb mint egy irogatas. Sajnálom ha nem jött le. Amúgy meg ja, szomorú hogy ma ott tartunk hogy még meg kéne köszönjem a férfinak hogy főzhetek-moshatok rá, miközben a számlákat felesben fizetem vele.. 🤷🏼‍♀️ Kicsit érdekes hogy a házi munka az nem munka, de ez már egy másik kérdés. Azt meg nagyon sajnálom hogy a sok nő társam nem tud kiállni magáért hogy ez így nem fair, és sokan bele is betegszenek ebbe az elmebeteg hajtásba amibe vagyunk.. a gyereknevelés meg a házimunka amúgy 0-24-es meló csak mondom... és ha én annyira el vagyok ájulva magamtól, hát felőlem legyen minden nő elájulva magától, mert ez eddig életem legmegterhelőbb időszaka, pedig volt pár kemény melóm elhiheted.
2023. máj. 11. 22:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!