Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit egyek terhesseg alatt?

Mennyit egyek terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Tudni kell rolam, hogy mindig is nagyon rossz evo voltam, miota rendszeresen edzek, azota probalok odafigyelni, de meg igy edzes mellett se tudtam leimadkozni 1200 kcal-nal tobbet. Alapanyagokat tekintve egeszsegesen taplalkozom ettol fuggetlenul, de a gyomorkapacitasom nagyon kicsi. Varandos lettem, probalnam emelni az adagot, de egyszeruen ha 200-300 kcal-val tobbet visszek be, elkeze nyomni a gyomrom, es szabalyosan rosszul leszek. A terhessegem szepen fejlodik, de felek, hogy attol fuggetlenul hogy egeszsegesen taplalkozom de csak keveset birok enni, artok a magzat fejlodesenek.

2023. máj. 23. 08:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A baba napi kalóriaigénye kb egy szendvics.

Nem kell kettő helyett enned, elveszi azt, ami neki kell. Max te leszel hiánybeteg, nem ő. Egyél annyit, amennyi jól esik.

2023. máj. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Olyan 140-160 ch jólenne azért
2023. máj. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi jól esik. Úgysem tudod megtömni magad azon felül mert csak rosszul leszel.
2023. máj. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
150 ch-t beviszek egy nap, probalok valtozatosan is etkezni. Most egyebkent is a szenhidratdusabb kajakat kivanom, de pl. kenyeret es peksutiket nem tudok enni mert rosszul leszek tole, ugyhogy csak zab, zoldseg, rizs es novenyi teszta a menu (borsoteszta, kolesteszta, voroslencse teszta)
2023. máj. 23. 08:33
 5/11 Bogica0616 ***** válasza:
32%
Egy várandós nő átlag kalória szükséglete 2300 kalória/ nap. Ettől függetlenül, kenyeret, pékárut ilyeneket nem kell enned. Azért hús termékeket is egyél. Főleg vörös húst.
2023. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ez a jobbik eset.

Egyél, ahogy eddig, jól csinálod. Van, aki végighányja a terhességét, nem marad meg benne kb. semmilyen kaja, mégis egészséges, fejlett gyereke születik az ilyen kismamáknak is.

2023. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Bekapsz egy nap 2-3 kockasajtot (én sem bírtam édességet enni, de a krémes sós sajt jólesett) és meg is van az a plusz 200 kalória.
2023. máj. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
A tesómnak is kb. ezek voltak a tünetei. Nincs cöliákiád? Pont a gluténos kajákat soroltad, hogy rosszul vagy tőlük.
2023. máj. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell többet enned azért mert terhes vagy.
2023. máj. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Nekem azt mondta az orvosom, hogy kb napi 1 banán a baba kalória igénye, így csak annyival egyek többet.

Nekem bevált, így 2 hónappal szülés után már eredeti súlyomnál voltam és a régi ruháimban. A kislányom pedig ígyis 3600 gramm lett.

2023. máj. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!