Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszike vagy Kandida? Melyiket...

Őszike vagy Kandida? Melyiket adnád jobban e 2 közül?

Figyelt kérdés

Egyik se választ ne írjatok, mert vagy egyik vagy másik. Ha tényleg egyik se akkor lépj másik kérdésre. Köszönöm.

Mindkettő engedélyezett név egyébként!

máj. 25. 01:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%

Komolyan van olyan ember akinek a Kandida névről nem a gomba jut eszébe?? Borzalmas mindkettő.

De mivel írtad, hogy olyat ne írjunk, hogy egyiket se, így add mindkettőt, úgy lesz az igazi.

máj. 25. 01:58
 2/33 A kérdező kommentje:

De mivel írtad, hogy olyat ne írjunk, hogy egyiket se, így add mindkettőt, úgy lesz az igazi.

Amúgy meg azt is írtam hogy vagy egyiket vagy másikat, nem mindkettőt :D...

máj. 25. 02:03
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor add a Kandidát,ha azt akarod hogy röhögjenek rajta. Amúgy sztem ez nem is valid kérdés, nme hiszem el, higy valakinek pont ez a két név tetszik abból a rengeteg adható névből..
máj. 25. 02:14
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Őzikét
máj. 25. 02:27
 5/33 anonim ***** válasza:
73%
Te egy elmebeteg vagy. Normális ember nem ad ilyen nevet a gyerekének!
máj. 25. 02:28
 6/33 A kérdező kommentje:
5-MIért? Engedélyzetve vannak...arról nem tehetek hogy sokaknak nem tetszik. A kandida mellesleg nem a gombából ered mint név, ha ennyire buták vagytok és csak a gomba ugrik be róla...itt te vagy az elmebeteg, látszik is a pontozásodon!
máj. 25. 02:29
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
Inkább őszike.....
máj. 25. 03:14
 8/33 A kérdező kommentje:
Nekem is jobban tetszik az. :)
máj. 25. 03:43
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik a Málna-Bodza-Zselyke-Havaska stb után van még. De ez a 2 is borzalom, csak nem értem hogy a kérdező valóban ennyire ráér?
máj. 25. 04:03
 10/33 A kérdező kommentje:

csak nem értem hogy a kérdező valóban ennyire ráér?

MIért nem érted, ráérek és? Közöd hozzá? Ha nem tetszik, lehet más kérdést is nézni ám...te is ráérsz ha elolvasod és megválaszoldo is..

máj. 25. 04:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2023, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!