Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák,ti hogy...

Egyedülálló anyukák,ti hogy oldják meg?

Figyelt kérdés
Egy éve váltam el,van egy 9 éves lányom jelenleg nagyszülőknél élünk,én műszakban dolgozom 12 órában.Havi 1-2 túlóra.Fizetésileg nem panaszkodom,viszont így egy év elteltével úgy érzem lépnem kellene a szülőktől mert így sem terveztem ezt ilyen hosszú távra náluk.Nyílvan segitenek, vigyázznak a gyerekre amiért hálás vagyok, én is segítem őket de már most úgy érzem ha nem állok a saját lábamba akkor itt ragadok,kilátástalannak érzem ezt a helyzetet.Nyiregyháza és környékén lakom.Ha esetleg van valaki aki erre lakik,mennyiből lehetne kijönni egy hónapban albérlet, plusz rezsi?Nyilván tisztában vagyok vele,hogy a műszakolás az már nem lenne opció mert egyedül kellene megoldani mindent ,de itt sem maradhatok örökre.(30 éves vagyok).
2023. máj. 25. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Albérlet+rezsi nyílván attól függ miben gondolkozol. Ha lakás/ház, melyik vàrosrészen, milyen színvonalú, hány négyzetméter, hány szoba?

Ha megelégszel egy 1,5 szobás egyszerűbbel, akkor is rezsivel együtt legalább 180.000 Ft.

Ezen felül még enni kell, ruhàzkodni kell, vegyiàrut meg kell venni, autóba tankolni kell (ha van), ha nincs, akkor buszbérlet, gyereknek az iskolàztatása, szakkörök, hobbi, egyéb kiadások pl gyógyszer.

Szóval összvissz legalább 400.000 ft-os nettó jövedelemmel kell rendelkezni, hogy a saját lábadra állj és ne kelljen aggódni a holnapért, hogy lesz e mit enni.

2023. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bogica0616 ***** válasza:
80%
Nagyjából 130000 Ft- ba kerül egy lakás bérlése. Erre jön a rezsi az szokásoktól függ, de kb 30000-50000.
2023. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Goofel: albérlet Nyíregyháza és környéke. Nem agysebeszet, 30 évesen ez azért már kellne, hogy menjen. Te tudod mit akarsz, más nem
2023. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Miskolci vagyok, így ezekkel az árakkal tudok számolni.

Lakás (semmi luxus és flanc) kB 150.000-180.000 rezsivel

Kaja. Ha nagyon nagyon szegényesen is számolom 100.000

Ruha, gyógyszer, szórakozás, utazás. Hát nagyon minimum 400.000 kell hozzá és még félre is kéne tenni ha valami elromlik vagy ilyesmi. 500. 000 alatti fizuval nem nagyon ugrálnék sajnos 😔

2023. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a nagyszülőkkel lakás nem olyan rossz, mint gondolod, a gyerek is nyilván szeret a nagyszulokkel lenni.

Árakhoz nem értek, pesti vagyok, és ha a pénz nem vet fel, akkor inkább maradnék ebben a helyzetben egy idejéig. Nézd a jó oldalát, sok dolgot lehet velük is csinalni.

2023. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!