Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiam szemét ütés érte?

Kisfiam szemét ütés érte?

Figyelt kérdés
Kisfiam szemét elmondása szerint 2,5 hete ovis társa megütötte kézzel. Óvónők nem láttak semmit úgyhogy ennyit tudok. Akkor annyi látszott hogy látszanak egy helyen az erek pirosan a szemfehérjében. Aztán úgy látszott eltűnik neki most viszont újra látszik. Meg fogom mutatni orvosnak, de kíváncsi vagyok mi lehet. Ilyen sokáig gyógyulna? Vagy már örökre így marad?
2023. máj. 26. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy, az ütés 2,5 hét után nem tér vissza magától. Hogy is fordult ez meg a fejedben?!

Irritálja valami -idegen anyag, huzat. Esetleg kezdődő kötőhártya gyulladás.

De nem a két és fél héttel ezelőtti ütés kísért fantomként👻😅

2023. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kis sérülés lett a kötőhártyán, bár annak azóta is lett volna tünete. Az érzékeny lett volna és sokat könnyezik. Szemész orvos fog tudni segíteni.
2023. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
El sem múlt teljesen igazából csak már alig látszott. Most meg megint erősebben.
2023. máj. 26. 10:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit nézett képernyőt a napokban, mennyire fáradt? Nálunk akkor szokott piros lenni a szemük vagy, ha keveset pislog. Figyeld meg, mennyit pislog, mert nekem volt olyan, hogy ezért bizony szólni kellett.😅

Vagy mennyit nyúlkál a szeméhez (piszkos kézzel)?

Én sem gondolom, hogy az ütés következménye lenne.

Először azt hittem, monokli lesz a következmény, amire a kérdés iranyul...

2023. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy kevesebbet alszik mert korán kell keltenem. Az érdekes az hogy ugyan ott van ahol az ütés után is volt
2023. máj. 26. 10:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lassabban múlik, de baj biztosan nincs.
2023. máj. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!