Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 55 ezer Ft egy játékra nem...

55 ezer Ft egy játékra nem szürreális?

Figyelt kérdés
Kislányom kb egy hónapja nézeget egy játékot az említett összegben, de eddig nem vettem meg neki, mert nagyon drágának tartom. Viszont most lenne rá anyagi keret. Nagyon szorgalmas volt az idei tanévben, elkezdett egy klubba járni, alig volt rá panasz a tanárok részéről, és a bizonyítványa is szép lesz. Szóval elgondolkodtam azon, hogy megveszem neki az év vége alkalmából, elvégre megdolgozott érte.... Nektek mi a véleményetek? Sok, nem sok?

2023. máj. 26. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Milyen játék ez?
2023. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha megérdemli és telik rá és nem hülyeség, akkor megvenném. Szeretek örömet okozni a kisfiamnak.
2023. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Derjaderja ***** válasza:
43%
Minőségi fajátékok, nagyobb legók is kerülnek ennyibe.
2023. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Azért nem mindegy, hogy egy túlárazott kisautó, vagy egy értelmes játék kategória.

Pl egy trambulint megvettem ilyen árkategóriában. Vagy egy csúszdás kerti jatszóházat.

De pl egy lego szettért nem biztos, hogy kiadnám. Mérlegelnék. Pedig én megengedhetném.

2023. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Csatlakozom, attól függ, mi az. Minőségi játékért rendben van, de ha vmi túlárazott bóvli, akkor nem.
2023. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Én megvenném, ha nem csak a márka miatt kerül ennyibe, hanem tényleg van ennyi értéke. Pl. egy legot is megvennék. Ma már az összes játéknak horror ára van.
2023. máj. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, hogy mi...

Egy interaktív kutyát, robotot... stb. vackot nem vennék ennyiért.

Videójátékot se.

Legónál is kisebb a határ (~30), de pl: sporteszközt simán

2023. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

8 szóval ha elszarja magát a gyerek már mindent meg kell kapnia?

Szerintem nem ..9 éves lányom laptopot akár de N fogja megkapni még szar vagyok?oké,vállalom az vagyok

2023. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is az jutott eszembe, hogy minőségi fajátékok is kerülnek ennyibe, és épp tervezek is venni hasonló áron egy készletet az enyémnek.

Ezek nagyon precíz, igényes darabok, amikkel öröm építeni. Műanyag vagy lakkos építőből ilyeneket sehogy nem lehet, mint ezekből, és nekem fontos is, hogy a minőséget, és ne a nevet kelljen megfizetni.

Ha a te gyereked is valami olyan játékra vágyik, ami nem túlárazott, és megéri az árát, szerintem érthető, ha megveszed neki. Hadd örüljön.

2023. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Én megvenném, ha nagyon vágyik rá, de úgy hogy együtt kapja pl a mamaektol és tőlem, úgy már nem irreális, amúgy 20-30kozott amit max koltok szülinap vagy karácsonyra, de kapott már úgy egy óriási Duplo vonat készletet a fiam, hogy együtt adtuk a mamaékkal az 40 körül volt.
2023. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!