Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, ha legjobb...

Titeket zavarna, ha legjobb barátnőtök ragaszkodna gyereketekhez, mert neki nincs sajátja?

Figyelt kérdés

2023. máj. 27. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ezt kifejtenéd bővebben? Miben nyilvánul meg a ragaszkodás?
2023. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha túlzásba viszi, akkor zavarna.
2023. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Engem inkább az zavarna, ha osztaná nekem az észt gyermeknevelési ügyben, holott neki nincs is gyereke.
2023. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kérdésnek így semmi értelme. Kifejthetnèd tényleg. Jó értelemben, vagy rossz értelemben ragaszkodik hozzá?
2023. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mérték kérdése. Hogyan, mennyire, miben nyilvánul meg.
2023. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Összecsomagolnám a cuccait és odaadnám neki, fél nap után sírva hozná vissza és rohanna elköttetni magát hogy semmmmiképpen se lehessen neki!
2023. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Csak elméleti kérdés.

Legjobb barátnőm régóta tervezgeti, hogy mi lesz, hogy lesz majd ha egyszer lesznek gyerekei, és mindig azt mondta hogy majd én leszek a keresztanyja.

Mivel, nekem nem valószínű hogy lesz egészségügyi problémák miatt, kicsit beleéltem már magam a szingli nagynéni szerepbe, aki tök jó programokra viszi a gyereket, amíg ők tudnak pihenni.

Ugyanakkor meg a párjának vannak testvérei, szóval miért pont én kellenék oda.


És ugye ha az embernek családja lesz, akkor barátok gyakran eltávolodik, és parázok, hogy mi lesz, hogy lesz, mert ugye a magány nem túl jó, főleg ha korábban szoros volt a barátság.

2023. máj. 27. 17:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon előre szaladtál. Ha jól értem, egyelőre egyikőtöknek sincs gyereke, bárhogy alakulhat.

Egyébként a baráti kapcsolatok többsége pont azért romlik meg, mert a gyerektelen fél megunja, hogy a gyerekes csak a gyerekről tud beszélni, meg nem tud már annyit menni a gyerek miatt, bulikázni, ilyesmi, szóval önfeledt kikapcsolódásra kevesebbet vagy egyáltalán nem tudnak menni. Szóval, inkább a gyerektelen fél fordul el a gyerekestől. A leírás alapján nálad ez a veszély nem fenyeget.

Azt meg ne gondold, hogy azért, mert a párjának vannak testvérei, kapkodnak érte, hogy vigyázhassanak a gyerekre. Vagy lesz addigra sajátjuk, elég az nekik, vagy nem akarnak, élik az életüket, dolgoznak. A szülők általában örülnek, ha néha le tudják passzolni valakinek a gyereket. Nem nagyon láttam olyat, ahol menne a verseny. Az csak a szülés előtt van, ott még mindenki fűt-fát ígér.

2023. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!